Felietony i Porady

Piękno, Zdrowie, Harmonia- Dr Irena Eris

Dodano 9 grudnia 2011 12:12, przez Redakcja
Piękno, Zdrowie, Harmonia- Dr Irena Eris

Piękno – Zdrowie – Harmonia to wartości tworzące ekskluzywny świat Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. Realizujemy w nich własną filozofię indywidualnego podejścia do klienta, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę.

W ekskluzywnie wyposażonych gabinetach wykonywane są zabiegi na twarz i ciało, konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oraz manicure i pedicure. Wydzieloną część stanowi sekcja fryzjerska oraz miejsce relaksu, gdzie przy dźwiękach muzyki i filiżance herbaty można odprężyć się i poczekać na zabieg.
Oferujemy bogaty program zabiegów na twarz i ciało specjalnie dostosowany do różnorodnych potrzeb. Stale wzbogacamy go o nowe atrakcyjne propozycje, wykorzystując aktualną wiedzę i nowoczesny sprzęt kosmetyczny.

Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetyczną i diagnozą skóry, co pozwala ocenić jej indywidualne potrzeby. Zabiegi wykonywane są w oparciu o profesjonalne kosmetyki Prosystem, opracowane w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris.

Rozkosz dla ciała i zmysłów przyniosą produkty Body Fiesta. Luksusowa linia kosmetyków do ciała łączy przyjemność stosowania ze skutecznością działania. Oczaruje kuszącymi zapachami i niezwykłymi konsystencjami. Ich zakup nie wymaga recepty.

Chwile relaksu i odprężenia możesz podarować bliskiej osobie kupując Podarunek Piękności. To oryginalny i wyjątkowy prezent nie tylko na specjalne okazje. Podarunek można zakupić i zrealizować w każdym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Uprawnia posiadacza do indywidualnie dobranej usługi kosmetycznej a także do zakupu produktów Dr Irena Eris. Szeroka oferta Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris sprawia, że Podarunek Piękności jest idealnym prezentem dla niej jak i dla niego.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !