Felietony i Porady

Perfumy o zapachu sierści kota

Dodano 25 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Perfumy o zapachu sierści kota

Demeter Fragrance Library to firma specjalizująca się w ekstrawaganckich aromatach. Marka stworzyła perfumy o zapachu śniegu, czystej skóry, piłki tenisowej, noworodka czy czterolistnej koniczyny. Czym marka zaskoczyła swoich klientów tym razem? Sprawiła prezent wszystkim kociarzom, którzy swoją miłością do kotów chcieliby podzielić się z innymi.

Na świecie są tysiące kwiatowych, piżmowych i owocowych zapachów, a marka Demeter Fragrance Library stworzyła nowe perfumy o zapachu... kociej sierści.

Prace nad debiutanckim zapachem trwały aż 15 lat, a wszystko, po to, aby wydobyć aromat pochodzący ze szczególnego miejsca na kociej sierści - drobnego punkt na kocim karku. Według oficjalnego oświadczenia na stronie marki perfumy są słodkie i oddają ciepło kociej sierści.

„Po 15 latach prac udało nam się uchwycić esencję ciepła i komfortu w jednym zapachu. Ten prrrfekcyjny (PURRfect) punkt zaraz za kocią szyją. Nieważne czy jesteś miłośnikiem tych zwierząt, ten piękny aromat z pewnością zaspokoi twoją ciekawość” – czytamy na Facebooku marki Demeter.

Inspiracją do stworzenia zapachu, był specyficzny aromat, jaki wydziela nagrzane słońcem futerko domowego kota. Właściciele kotów znają ten zapach, który sprawia, że jesteśmy spokojniejsi i zrelaksowani.

"Kitten Fur" stał się hitem mediów społecznościowych, a zwłaszcza Instagrama.

Póki co perfumy można zamówić wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego marki. Kosztują niecałe 40$ (ok. 165 zł)

Miłośniczki kotów mogą też zaopatrzyć się w balsam do ciała i żel pod prysznic o identycznym zapachu.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !