Felietony i Porady

Pędzle do makijażu inspirowane "Grą o Tron"

Dodano 16 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Pędzle do makijażu inspirowane "Grą o Tron"

Producenci popularnych filmów oraz seriali bardzo często sprzedają gadżety z nimi związane. W sklepach pojawiają się specjalne stoiska poświęcone takim produktom. Także sieciówki w odpowiednim momencie wypuszczają linie ubrań czy kosmetyków tematycznie związane właśnie z daną produkcją.


Na każdym kroku słyszymy lub czytamy o nowo wyprodukowanym sezonie jednego z najpopularniejszych serialu XX wieku, “Gry o Tron”. Amerykański serial stworzyli David Benioff i D.B. Weiss na podstawie sagi “Pieśń lodu i ognia”. Premiera pierwszego sezonu miała miejsce w kwietniu 2011 roku za pośrednictwem stacji HBO.

Niedawno brytyjska firma The Catch 96 wypuściła na rynek specjalną kolekcję pędzli do makijażu. Inspiracją do powstania ośmiu kolekcjonerskich pędzli jest właśnie serial “Gra o Tron”. Zostały wykonane z syntetycznych odpowiedników różowego złota, srebra, brązu lub miedzi. Każdy z pędzli ma wyrzeźbiony symbol jednego z Siedmiu Królestw oraz księstwa Dorne. Komplet można kupić jedynie za niecałe $40. 

Co ciekawe, marka The Catch 96 niedawno miała w swojej ofercie pędzle do makijażu inspirowane sagą o Harrym Potterze. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !