Felietony i Porady

Patricia Kazadi ambasadorką Ce-Ce Beauty Clinic

Dodano 25 listopada 2011 04:11, przez Redakcja
Patricia Kazadi ambasadorką Ce-Ce Beauty Clinic

Paticia Kazadi znana jest z nienagannej sylwetki, którą wszyscy mogli podziwiać w You Can Dance oraz w jej najnowszym teledysku Go Crazy projektu Poland Why Not.

Patrycia Kazadi korzystała z naszych usług już od jakiegoś czasu, była zawsze zadowolona, dlatego zaproponowaliśmy, żeby została naszą „Ambasadorką”. Dla Patricii nasi specjaliści ułożyli specjalny program, który ma za zadanie dbać o kondycje ciała Artystki. - mówi Dorota Duda, właścicielka Ce-Ce Beauty Clinic.

Patrycia Kazadi regularnie korzysta w Ce-Ce Beauty Clinic z wosku, peelingów i masaży. Bardzo ceni sobie kosmetyki, na których wykonywane są zabiegi na ciało, szczególnie ze względu na skórę skłonną do podrażnień.

Do współpracy skłoniła również Gwiazdę luksusowa atmosfera Ce-Ce Beauty Clinic, elegancka przestrzeń 1000m2 z 30 gabinetami SPA. Artystkę uwiódł piękny zapach, schludność wystroju oraz profesjonalna obsługa, która nie tylko doradzi, ale też pocieszy i poprawi humor. Ce-Ce Beauty Clinic jednym zdaniem - to profesjonalizm, przemiła atmosfera, piękne wnętrze i dobre usługi. – powiedziała Patricia Kazadi.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !