Felietony i Porady

Oriflame HairX na zimę - zadbane i piękne włosy!

Dodano 21 października 2009 05:10, przez Robert Krupiński
Oriflame HairX  na zimę - zadbane i piękne włosy!

Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowo wyglądające włosy. Aby skutecznie o nie dbać, specjaliści Oriflame opracowali nową serię kosmetyków do pielęgnacji włosów HairX. Zastosowane w niej technologie pozwalają na bardziej skuteczną i profesjonalną pielęgnację włosów i skóry głowy w domu. Przy opracowywaniu kosmetyków do włosów HairX brała udział światowej sławy stylistka fryzur Corinne Henriksson wraz ze swoim zespołem.

Prace nad nową serią HairX trwały ponad dwa lata, przeprowadzono setki doświadczeń i testów, aby opracować optymalne formuły i wybrać najlepsze składniki. Wypróbowano ponad 160 nowych rozwiązań w celu stworzenia zupełnie nowej serii kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów. HairX to odpowiedź doświadczonych ekspertów i naukowców na potrzeby kobiet w zakresie skutecznej i trwałej pielęgnacji włosów.

Nowa linia HairX na zimę – dostępna od października 2009

Linia HairX na zimę - linia ta zawiera kompleks NutriProteX, łączący  w sobie proteiny pszenicy z proteinami silikonu, które chronią włosy przed niekorzystnym wpływem zimowej pogody. Zapobiegają one wysuszaniu się włosów, dbają o ich jedwabistość, gładki wygląd oraz ograniczają elektryzowanie się włosów.

Szampon na zimę HairX – 250 ml – 12,90 zł
Odżywka na zimę HairX – 250 ml – 12,90 zł
Ochronna i antystatyczna mgiełka do włosów na zimę HairX – 250 ml – 16,90 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !