Felietony i Porady

Oriflame Aqua-Rhythm – krem na dzień i krem na noc

Dodano 15 kwietnia 2010 05:04, przez Robert Krupiński
Oriflame Aqua-Rhythm – krem na dzień i krem na noc

Specjaliści Oriflame stworzyli nową serię kremów Aqua-Rhythm, by przywrócić delikatnej skórze twarzy wysokie nawilżenie i ochronić ją przed przedwczesnym starzeniem się.  Wyjątkowa formuła Hydro – Protect ™ opracowana na bazie czerwonych alg, róży jerychońskiej oraz borówki czerwonej zapewnia kompleksową pielęgnację skóry zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Piękna, rozświetlona skóra jest świadectwem zdrowia całego organizmu. Tajemnica zdrowej cery tkwi zaś w jej prawidłowym nawilżeniu. Dostarczając skórze odpowiednią ilość wody, wzmacniamy jej mechanizmy ochronne i sprawiamy, że odzyskuje ona zdrowy, pełen blasku wygląd.

W ciągu dnia skóra jest szczególnie narażona na utratę wilgoci ze względu na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Aby temu zapobiec należy stosować krem na dzień Aqua-Rhythm, zawierający kompleks Hydro – Protect ™.

Kompleks ten to połączenie trzech wyjątkowych naturalnych składników:


- Czerwonych alg z Morza Bałtyckiego, które zmiękczają i odżywiają wysuszoną skórę, dodając jej energii i blasku.
- Ekstraktu z róży jerychońskiej, który zachowując naturalną strukturę skóry wiąże wodę w komórkach, stymulując przy tym produkcję kolagenu i elastyny.
- Ekstraktu z borówki czerwonej*, który jest silnym antyoksydantem, chroniącym skórę przed szkodliwym wpływem środowiska. 

Intensywnie nawilżający krem na dzień Aqua-Rhythm przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i pomaga zachować jej młody wygląd. Unikalny kompleks Hydro-Protect wiąże wodę w skórze, wzmacniając jej mechanizmy ochronne, zachowując przy tym witalność oraz blask.

Cena: 50 ml, 79 zł

Nocą mechanizmy ochronne skóry słabną i właśnie wtedy znacznie obniża się jej poziom nawodnienia. Krem na noc Aqua-Rhythm , zapobiega utracie wilgoci w skórze oraz intensywne ją nawilża  przez całą noc. Rano, po przebudzeniu, skóra jest odświeżona, elastyczna i pełna blasku. Podobnie jak krem na dzień, krem na noc Aqua-Rhythm zawiera czerwone algi, które zmiękczają                i odżywiają skórę twarzy, zatrzymując w niej wilgoć oraz ekstrakt z róży jerychońskiej, który skutecznie wiąże wodę w naskórku, stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

Intensywne nawilżający krem na noc Aqua-Rhythm pomaga wzmocnić nawilżenie skóry, zapobiegając utracie wody podczas snu. Doskonale uzupełnia działanie kremu na dzień, dzięki czemu skóra twarzy pozostaje gładka, pełna witalności i wyraźnie wypoczęta.

Cena: 50 ml, 79 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !