Felietony i Porady

Nowa kolaboracja Ikei

Dodano 13 czerwca 2017 02:06, przez Katarzyna Frąckowiak
Nowa kolaboracja Ikei

Z czym kojarzy się Wam Ikea? Nie mamy oczywiście na myśli kultowej niebieskiej frakty. Każdy z nas mógłby wymienić choćby jedną rzecz, przywodzącą na myśl szwedzki brand. My dzisiaj chcielibyśmy napisać o zapachowych świeczkach. 

Inną marką kojarzącą się z zapachem jest Byredo. Szwedzi brand specjalizuje się w produkcji perfum. Jej założycielem jest były koszykarz Ben Gorham. Zapachy Byredo są bardzo luksusowe. Gorham na swoim koncie ma bowiem współprace między innymi z Olivią Giacobetti czy Jarome Epinette. Zapachy Byredo są minimalistyczne. 

Do internetu trafiła wiadomość, że obydwie szwedzkie marki połączyły siły. Wszystko jest owiane bardzo dużą tajemnicą. Marki poszły w innym kierunku i wspólnie stworzą zapach, który będzie innowacją dla wnętrz. Cała kolekcja ma mieć “demokratyczne podejście do zapachu”. Będzie składać się zarówno z perfum, jak i świeczek. Na razie nie znamy żadnych konkretnych informacji. Jednak w oświadczeniu Ben Gorhan spekuluje nad zapachem Ikei. Być może szwedzkie brandy stworzą zapach, który panuje w sieciówce z akcesoriami do domu. 

Zapach jest jedną z najważniejszych rzeczy w domu, które sprawiają, że domownicy czują się bezpiecznie i komfortowo. Nie wielu zdaje sobie z tego sprawę. Mam nadzieję, że moja współpraca z Ikea uświadomi to ludziom”, powiedział Ben Gorhan, właściciel marki Byredo. 

Nieoficjalne źródła podają, że perfumy i świeczki Ikea x Byredo będzie można kupić dopiero w 2018 roku. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !