Felietony i Porady

Nawilżenie czy natłuszczenie skóry w okresie letnim? Eksperci KOI Cosmetics odpowiadają

Dodano 6 sierpnia 2018 03:08, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Nawilżenie czy natłuszczenie skóry w okresie letnim? Eksperci KOI Cosmetics odpowiadają

Każdy z nasz się zastanawia, kiedy należy nawilżać, a kiedy natłuszczaćskórę. Eksperci KOI Cosmetics odpowiadają na to pytanie. Krem nawilżający ma za zadanie nawilżyć (inaczej nawodnić) skórę, ale co to w rzeczywistości oznacza?

Nasza skóra zbudowana jest z warstw, które mają za zadanie spełniać poszczególne funkcje. Najważniejszą jest zewnętrzna warstwa cery – naskórek, to ta część, która ma styczność ze środowiskiem zewnętrznym. Naskórek chroni przed czynnikami atmosferycznymi, “nosi” nasz codzienny makijaż i reaguje podrażnieniem, gdy napotka niesprzyjające czynniki. Dlatego naturalną wydaje się potrzeba nakładania na skórę kremu – zabezpieczającego przed czynnikami zewnętrznymi i zatrzymująca wodę wewnątrz, ale to nie cała prawda.

Problem z kremami nawilżającymi polega na tym, że rzadko kiedy działają na tyle skutecznie by rzeczywiście odbudować poziom nawodnienia. W zamian za to otrzymujemy wiele problemów typowych dla wszystkich z nas – zapchane, rozszerzone pory, złe trzymanie makijażu, tłustą warstwę, która nie chce sięwchłonąć.

Eksperci marki KOI stworzyli krem ultranawilżający, który spełnia wszystkie kryteria dobrego kremu nawilżającego. Dlaczego? Ponieważ zawiera maksymalną dawkę składników intensywnie nawilżających.

Po korzystaniu z kremu nasza skóra stanie sięperfekcyjnie gładka i elastyczna. Dzięki kremowi ultranawilżającemu mamy odczucie liftingu skóry i spłycenia drobnych zmarszczek.

Kompleks dobroczynnych olejów i kwas hialuronowy wnikają w skórę i zapewniają jej uczucie miękkości, bez obciążenia. Krem ultranawilżający zapewnia optymalne nawilżenie i odnowienie komórek skóry na każdym etapie. Oprócz tego, ten krem jest idealny pod makijaż na dzień.

Krem nawilżający marki KOI Cosmetics kosztuje 79,00 zł i jest dostępny w sklepie internetowym www.koicosmetics.pl

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !