Felietony i Porady

Międzynarodowa Konwencja Fitness  

Dodano 24 października 2009 10:10, przez Redakcja
Międzynarodowa Konwencja Fitness  

W dniach 24-25 października 2009, Fitness Reebok University Polska zaprasza miłośników fitness i sportowego trybu życia do wspólnej zabawy. W Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji
(ul. Hawajska 7, Warszawa) będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych z wykwalifikowanymi instruktorami. Na najodważniejszych będzie czekać specjalne wyzwanie – maraton aerobiku.

Na zaproszenie Reebok University Polska odpowiedziały sławy światowego fitness - Vladimir Snezhik (Rosja), Richmond Bachia (Norwegia) oraz Aleksandro Olivieri (Włochy). Nie zabraknie również zajęć przygotowanych przez trenerów Reebok University Polska. Konwencja Reebok University Polska to propozycja nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla młodych początkujących instruktorów oraz wszystkich miłośników aktywności fitness.

Program konwencji oparty jest nie tylko na bogatej ofercie lekcji stepu czy dance’u, ale także na warsztatach z dziedziny wzmacniania – SKI CLASS czy  REEBOK FINAL CUTS. Instruktorzy przedstawią również założenia programów REEBOK BALANCE PILATES oraz REEBOK CYCLING.

Szczególnym wydarzeniem, odpowiadającym na potrzeby uczestników kwietniowej konwencji RUP, będzie szkolenie z PortDeBras, aktywności łączącej w sobie elementy fitness i tańca. Zajęcia poprowadzi jeden z pomysłodawców i twórców PortDeBras, uznanej klasy choreograf i instruktor fitness, Rosjanin Vladimir Snezhik. Wydarzenie zaplanowane jest na piątek, 23 października 2009 w godzinach 9.00 – 17.00 (liczba miejsc jest ograniczona, rejestracja odbywa się przez stronę internetową RUP). Każdy z uczestników po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający wyszkolenie I stopnia.

Reebok University Polska działa na rynku od 2001 roku i jest jedną z największych i prężniej działających szkół fitness w Polsce. Posiada uprawnienia do nadawania tytułu Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością „Fitness - nowoczesne formy gimnastyki (MSiT)”. Jako jedyny w Polsce, ma prawo szkolić z dziedziny Reebok Coreboard, Reebok Final Cuts, Rep Reebok, Reebok Flexible Strength oraz Reebok Martial Arts. Reebok University Polska, zlokalizowany w Warszawie, posiada również swoje oddziały w Katowicach, Olsztynie, Płocku, Gliwicach i Zielonej Górze. Swoje programy edukacyjne realizuje w oparciu o badania naukowe z dziedziny fizjologii i biomechaniki przy współpracy z American College of Sports Medicine oraz przy udziale doświadczonych specjalistów w wybranych dziedzinach.

Filozofia Reebok University Polska opiera się na wyznaczaniu nowych kierunków i popularyzacji idei fitness w Polsce jako aktywnego stylu życia.

Źródło: Informacja prasowa

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !