Felietony i Porady

Marlies Möller Men Unlimited - system pielęgnacji włosów dla mężczyzn

Dodano 10 grudnia 2010 01:12, przez Robert Krupiński
Marlies Möller Men Unlimited - system pielęgnacji włosów dla mężczyzn

System pielęgnacji włosów dla mężczyzn oparty na unikalnym składniku - ekstrakcie z komórek macierzystych szwajcarskich jabłek!

Dziś rodzina jest wreszcie w komplecie; dynamiczny, zawsze przystojny i czarujący. Jutro zacznie się maraton; doładuje energię i rusza. W międzyczasie; intensywna praca; aktywny i zawsze obecny. Mężczyzna XXI wieku stawia sobie wysoko poprzeczkę. Efekty muszą być ciągle widoczne, a cele w zasięgu ręki. Jest bardziej ambitny niż kiedykolwiek wcześniej – i tak właśnie powinno być! Nowe produkty do pielęgnacji włosów marki Marlies Möller beauty haircare spełniają te wszystkie wymagania i dodatkowo silnie poruszają ważny problem dla wielu mężczyzn.  
Men Unlimited – stymuluje wzrost włosów i zwalcza problem cienkich włosów! Przygotuj się na wyrafinowaną, świeżą pielęgnację włosów. Trzy produkty – system trzech kroków stworzony wyłącznie dla mężczyzn – z nową, wysoce skuteczną bronią; kompleksem Phyto-Cell-Complex to unikat w świecie pielęgnacji włosów! Marka Marlies Möller beauty haircare zapewnia ekskluzywną mieszankę składników, stanowiącą wysoce skuteczną kombinację opartą na komórkach macierzystych szwajcarskich jabłek, pobudzających peptydach i energetyzujących aminokwasach dla mocnych, grubych i zdrowych włosów. 

Men Unlimited – wysoce efektywny system pielęgnacji włosów. To trzy nowe, wspaniałe produkty stymulujące wzrost włosów, stworzone do walki z cienkimi włosami!
 
Men Unlimited Strenghtening Shampoo
Ten łagodny, głęboko oczyszczający szampon dzięki bogatym składnikom wzmacnia włosy. Stają się one grubsze, naturalne i pełne blasku.
Cena: 91 PLN (200 ml)
Men Unlimited Activating Scalp Serum
Komórki macierzyste wpływają na nieustanny proces regeneracji. Niestety, zarówno liczba komórek macierzystych jak i skuteczność procesu odnowy maleją wraz z upływem czasu. Dodatkowo chroni skórę głowy przed szkodliwym działaniem promieni UV.
Cena: 211 PLN (100 ml)
Men Unlimited Constructing Gel
Po skutecznym oczyszczeniu i pielęgnacji nowoczesny mężczyzna myśli o perfekcyjnej stylizacji. Łatwo się nakłada i rozprowadza, zapewniając mocne utrwalenie i naturalny wygląd. Nie klei się i nie obciąża włosów. Nie zostawia osadu i łatwo się zmywa. C 
Cena: 104 PLN (100 ml)

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Douglas.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !