Felietony i Porady

MAC świętuje 40tą rocznicę `Rocky Horror Picture Show` specjalną kolekcją.

Dodano 10 września 2014 06:09, przez Katarzyna Frąckowiak
MAC świętuje 40tą rocznicę `Rocky Horror Picture Show` specjalną kolekcją.

Nie wszyscy muszą kochać ten film, ale każdy powinien go znać. Mowa tu o kultowym `Rocky Horror Picture Show`, na którego temat opinie są podzielone. Tym razem nie będziemy zagłębiać się w jego treść czy przesłanie. Chcemy skupić się na makijażu aktorów w nim występijących. 

Kosmetyczna marka MAC znana jest z najróżniejszych kolekcji czy kolaboracji. Na tę listę możemy wrzucić takie gwiazdy jak Rihanna, Lorde czy Kelly i Sharon Osbourne. Kolekcje tematyczne są również pokaźne, The Simpsons, Archie's Girl czy Wonder Woman. 

Wracając do `Rocky Horror Picture Show` na pewno kojarzycie charakterystyczne dla aktorów makijaże . Na cześć 40tej rocznicy rockowego musicalu MAC podjął współpracę z Twentieth Century Fox Consumer Products by razem utworzyć kolekcję kosmetyków do malowania, która oferuje wszystko co potrzeba by zrobić makijaż w stylu bohaterów filmu. Dwudziesto jedno częściowa linia zawierać będzie między innymi paletę cieni do powiek o uwodzicielskich kolorach, eye liner w płynie, sztuczne rzęsy oraz wiele innych błyszczących, dekoracyjnych, gotyckich akcesoriów, które idealnie nadają się na Halloween. Właśnie wtedy, a dokładnie 31 października w sklepach MAC pojawi się kolekcja kosmetyków `Rocky Horror Picture Show`.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !