Felietony i Porady

La Mer The Regenerating Serum - ultra-luksusowy eliksir zawierający 50 światowych patentów

Dodano 7 kwietnia 2010 10:04, przez Robert Krupiński
La Mer The Regenerating Serum - ultra-luksusowy eliksir zawierający 50 światowych patentów

Laboratoria Badawcze im. Maxa Hubera stworzyły The Regenerating Serum, nowy niezwykle silnie oddziałujący produkt La Mer, pokonujący walkę z czasem...

Uzdrawiające dziedzictwo

Jeśli cuda to niepowtarzalne zdarzenia, których nie da się wyjaśnić z pomocą praw natury, to Crème de La Mer z pewnością jest cudem.

Crème de la Mer powstał w niezwykłych okolicznościach. Przed laty dr Max Huber, fizyk specjalizujący się w badaniu kosmosu, postanowił stworzyć krem, który miał zmniejszyć blizny po ciężkim poparzeniu, jakiego doznał, gdy w laboratorium doszło do wypadku.

Ani nauka, ani medycyna nie dawała żadnej nadziei, dlatego dr Huber zdecydował, że pomoże sobie sam. Zaintrygowany właściwościami regeneracyjnymi morskich wodorostów i fizyczną energią światła i dźwięku rozpoczął swoje badania nad biofermentacją. Dwanaście lat i 6 tys. eksperymentów później powstał wysoce skuteczny Miracle Broth™ i legendarny Crème de la Mer. Jak przewidywał dr Huber, Crème de la Mer wzmacnia naturalne zdolności regeneracyjne skóry, dzięki którym jej wygląd ulega cudownej metamorfozie.

Do dziś Miracle Broth™ jest sercem Crème de la Mer i podstawą innowacji La Mer do pielęgnacji skóry: The Regenerating Serum.

Następna Fala:
Regenerating Serum

Współczesne badania naukowe sugerują, że linie i zmarszczki są „mikrobliznami” na wewnętrznej siatce wspierającej skórę. Przypuszcza się, że powstają one wskutek chronicznego zapalenia wywołanego przez różne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne (stresory), np. słoneczne promieniowanie UV czy wolne rodniki. Te stresory zapalne mogą doprowadzić do zniszczenia kolagenu, co z kolei wywołuje przedwczesne starzenie się skóry.

Zainspirowane tymi odkryciami Laboratoria Badawcze im. Maxa Hubera stworzyły The Regenerating Serum, nowy niezwykle silnie oddziałujący produkt La Mer. Po czterech latach i setkach godzin pracy w laboratorium możemy wreszcie przedstawić ten ultra-luksusowy eliksir zawierający 50 światowych patentów*, będących owocem połączonych wysiłków fizyków, botaników morskich i biologów z całego świata. Oprócz Miracle Broth™ (wynalezionego przez La Mer) w dużym stężeniu, zawiera on również nowy Regenerating Ferment™, opracowany z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskanych z roślin morskich.

Wybrane ze względu na swój wigor i odporność na stres komórki macierzyste morskiej rośliny Eryngium Maritimum zbiera się i hoduje w laboratorium z wykorzystaniem sprawdzonych procesów. Kultywowane komórki oraz płyn, który je zawiera, są poddawane fermentacji sono-chemicznej, która wzmacnia aktywność składników i umożliwia powstanie Regenerating Ferment™. Jest to proces podobny do tego, który dr Max Huber wykorzystał w swoich pionierskich pracach, które doprowadziły do opracowania jego poprzednika, Miracle Broth™ stosowanego w Crème de la Mer.

Regenerating Ferment™ wzmacnia naturalne zdolności skóry, która dzięki temu wytwarza więcej kolagenu, elastyny i innych ‘protein młodości’ wzmacniających potencjał regeneracyjny skóry, który sprawia, że skóra wygląda jak nowa. Skóra wygląda na odmłodzoną już po jednym dniu. Przy dłuższym stosowaniu linie, zmarszczki i pory stają się zdecydowanie mniej widoczne, a skóra wygląda, jakby czas ją omijał. A nowe wieloczynnościowe serum dokonuje tego wszystkiego zawieszone w lekkiej formule, która jest przyjazna dla wszystkich rodzajów skóry.

Potężne składniki powstrzymujące starzenie

Miracle Broth™: Oryginalny sfermentowany eliksir, znany ze swych silnych właściwości leczniczych, opracowany przez dr. Maxa Hubera.

Regenerating Ferment™: nowy bio-ferment zawierający silnie oddziałujące komórki macierzyste z roślin morskich. Regenerating Ferment™ wspomaga regenerację skóry, wzmacniając jej naturalną strukturę, polepszając wygląd i chroniąc ją przed zewnętrznymi agresorami.

Marine Peptide Ferment: kompleks z morskich alg i peptydów przeciwko starzeniu, poprawia wygląd skóry i wzmacnia naturalną produkcję kolagenu, zmniejszając widoczne zmarszczki.

Colloidal Gold: superprzewodnik do pielęgnacji skóry, który skutecznie wygładza i ujędrnia skórą, łagodząc jednocześnie jej podrażnienia.

Lime Tea: wyjątkowy wyciąg ze skóry limetki i jeden z oryginalnych składników włączonych przez dr. Hubera do Crème de la Mer — doskonały przeciwutleniacz i świetne uzupełnienie Miracle Broth™.

Sugerowana cena detaliczna:
The Regeneratign Serum, 30 ml, 1060 zł

Już dostępny w Polsce w poniżej wymienionych punktach:

Stoisko La Mer w Douglas, Złote Tarasy, Warszawa
Stoisko La Mer w Douglas, Galeria Krakowskiej, Kraków
Perfumeria IN STYLE Stary Browar, Poznań
Perfumeria IN STYLE Galeria Mokotów, Warszawa

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !