Felietony i Porady

La Mer The Moisturizing Gel Cream

Dodano 7 kwietnia 2010 10:04, przez Robert Krupiński
La Mer The Moisturizing Gel Cream

Zainspirowani naturalnie odświeżającymi i nawilżającymi właściwościami morskich alg, naukowcy z laboratoriów Max Huber opracowali ultralekką, nową formułę La Mer do nawilżenia skóry – The Moisturizing Gel Cream. Stworzony na bazie oryginalnego stężenia Miracle Broth™ i ekskluzywnej Lime Tea wchodzących w skład Crème de la Mer, The Moisturizing Gel Cream potrafi odmienić skórę w sposób dostrzegalny gołym okiem, sprawiając, że jest ona nawilżona, odżywiona i odświeżona.

Delikatny i kojący w dotyku, The Moisturizing Gel Cream to nowa formuła i faktura zachowująca wszystkie dobroczynne właściwości Crème de la Mer. Idealny w gorącym klimacie i wtedy, gdy Crème de la Mer jest zbyt bogaty. Głęboko nawilża skórę i nadaje jej gładkie wykończenie.

Sercem The Moisturizing Gel Cream jest bogaty w składniki, znany z kojących energii Miracle Broth™. Aby stworzenie tej esencji witalności było możliwe, specjalne morskie algi La Mer , zbierane dwa razy w roku i połączone z innymi naturalnymi składnikami – wapniem, magnezem, potasem, żelazem, lecytyną, witaminą C, E i B12 oraz olejkami z owoców cytrusowych, eukaliptusa, pszenicy, alfalfa i słonecznika – odbyły podróż przez powolny, trwający 3-4 miesiące proces biofermentacji. Energie witalności uwalniają się, gdy wszystkie składniki łączą się w całość będącą czymś więcej niż tylko sumą składników.

W The Moisturizing Gel Cream wykorzystano również jeszcze jeden element dopełniający wymarzoną formułę Hubera, ekskluzywną Lime Tea, wchodzącą w skład Crème de la Mer, w jej pierwotnym stężeniu. Powstała w wyniku czasochłonnego procesu ekstrakcji Lime Tea La Mer i jest wyjątkowo silnym przeciwutleniaczem. Chroniąc przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego, umożliwia skórze skupienie energii na jej regeneracji.

Powstały w wyniku opatentowanego przez La Mer procesu biofermentacji, The Moisturizing Gel Cream tworzy na skórze lekką jak piórko, nawilżającą barierę, by skóra była i wyglądała na odświeżoną, nawilżoną i odżywioną. Dzięki odzyskaniu równowagi w nawilżeniu skóra staje się gładsza, bardziej napięta, a podrażnienia wyciszone i złagodzone.

Sugerowana cena detaliczna:
The Moisturizing Gel Cream 60 ml, 880 zł

Dostępny na polskim rynku od Marca 2009 w:
Stoisko La Mer w Douglas, Złote Tarasy, Warszawa
Stoisko La Mer w Douglas, Galeria Krakowskiej, Kraków
Perfumeria IN STYLE Stary Browar, Poznań
Perfumeria IN STYLE Galeria Mokotów, Warszawa

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !