Felietony i Porady

La Mer The Cleansing Foam – luksusowy sposób na oczyszczanie skóry

Dodano 15 kwietnia 2010 03:04, przez Robert Krupiński
La Mer The Cleansing Foam – luksusowy sposób na oczyszczanie skóry

Laboratoria badań Maxa Hubera przedstawiają The Cleanisng Foam, luksusowy sposób na oczyszczenie skóry. Zawiera Deconstructed Waters™, wartościowe kamienie szlachetne oraz wyciągi z morskich substancji organicznych. Jej specjalna formuła jest zarówno delikatna jak i bardzo skuteczna, dzięki czemu zapewnia rozświetloną i zdrowo wyglądającą skórę.

Delikatna The Cleansing Foam zawiera wyciągi z organicznych substancji znajdujących się w morzu, dzięki czemu posiada właściwości łagodzące oraz nie podrażnia skóry. Włókna alg morskich tworzą aktywną piankę, która pozostawia skórę intensywnie odświeżoną. Pianka zawiera w sobie unikalną mieszankę nefrytu oraz perłowych pudrów, które sprawiają, że skóra jest stale oczyszczona i rozświetlona.

„Regeneracyjne właściwości pudru perłowego znane są już od stuleci. Niezwykła mieszanka nefrytu i perłowych pudrów przygotowana przez La Mer obfituje w aminokwasy, które intensywnie rewitalizują i rozświetlają nawet najdelikatniejszą cerę,” mówi Loretta Miragilla, Główny Wiceprezes Innowacji i Opracowywania Produktów.

The Cleansing Foam zawiera namagnetyzowany turmalin oraz Deconstructed Waters™, które zmieniają właściwości wody. Woda dzielona jest na dodatnio naładowane energetycznie klastery molekularne, dzięki czemu skutecznie usuwa zanieczyszczenia, pyłki oraz makijaż nie podrażniając przy tym skóry. Pianka pozostawia skórę odświeżoną i nieskazitelnie oczyszczoną.

Ta odpowiednia dla wszystkich rodzajów cery pianka przygotowuje skórę na przyjęcie korzyści La Mer. Używać dwa razy dziennie, rano i wieczorem następnie stosując Crème de la Mer.

Sugerowana cena detaliczna: 320 zł.

Stoisko La Mer w Douglas, Złote Tarasy, Warszawa
Stoisko La Mer w Douglas, Galeria Krakowskiej, Kraków
Perfumeria IN STYLE Stary Browar, Poznań
Perfumeria IN STYLE Galeria Mokotów, Warszawa

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !