Felietony i Porady

Kylie Jenner opracowuje kosmetyki chroniące przed promieniowaniem telefonów komórkowych

Dodano 3 września 2018 03:09, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Kylie Jenner opracowuje kosmetyki chroniące przed promieniowaniem telefonów komórkowych

Pochodzi ze smartfonu i niszczy skórę: potocznie nazywa się ją również światłem ekranowym lub ultra-niebieskim, zwłaszcza że świeci na niebiesko do fioletowego. Według badań przeprowadzonych w USA promieniowanie to odpowiedzialne jest za przedwczesne starzenie się skóry, a nawet zmienia DNA skóry i potencjalnie może się przyczyniać do raka skóry.

Każde zerknięcie na telefon komórkowy, każde selfie, powoduje zagrożenie dla skóry. Kylie Jenner słynie z innowacji kosmetycznych i nieograniczonego bogactwa. Jest uważana za najmłodszą miliarderkę wszech czasów i zawsze miała nosa do lukratywnych pomysłów biznesowych.

Twoja nowa innowacja: Selfie-Cosmetic. Krem do skóry, który ma chronić dokładnie przed tym niebezpiecznym promieniowaniem HEV. W wywiadzie dla Daily Week koleżanka Anastazia Karanikolaou podaje bardziej szczegółowe informacje o produkcie: jest lekko tonujący i nadaje skórze delikatny połysk.

Szczególnie młodzi ludzie są coraz bardziej narażeni na to promieniowanie, a nowa linia kosmetyków "Selfie-Cosmetic" została opracowana specjalnie z myślą o tej grupie docelowej.

W wywiadzie dla Anastazji Karanikolaou czytamy, że nawet koncern technologiczny Apple nawiązał współpracę z Kylie Jenner. Urządzenia Apple powodują niebezpieczne niebieskie światło. Interesujący "zamach" - przeciwdziałać i opracowywać kosmetyk pochłaniający niebieskie światło. Jednocześnie jest to lukratywny pomysł dla obu stron, ponieważ każdego dnia powstają miliony selfie.

Więcej informacji o Selfie-Cosmetic: www.selfie-cosmetic.com

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !