Felietony i Porady

Kultowy zapach Chanel no5 w limitowanej odsłonie

Dodano 21 października 2018 03:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Kultowy zapach Chanel no5 w limitowanej odsłonie

To pierwszy taki moment w historii perfum Chanel no5, kiedy zapach można kupić w nieco innej buteleczce, niż znamy. 

Kultowe perfumy Chanel no5 jest znany z prostego kwadratowego flakonika, wykonanego z czystego szkła z fasetowanym korkiem i minimalistycznym brandingiem. Wygląd Chanel no5 jest tak samo charakterystyczny, jak i zapach. W tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia Chanel no5 jest zamaskowany na czerwono. Jest to pierwsza w historii zmiana kultowego opakowania francuskiego domu mody.

Skąd taki pomysł? Oczywiście chodzi tutaj o kolekcjonerów i fanów zapachu oraz o świątecznych klientów szukających wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Ponadto kolor czerwony ma szczególnie ważne znaczenie dla marki. 

“To kolor życia, kolor krwi”, powiedziała nieżyjąca założycielka francuskiego domu mody Chanel, Gabrielle Coco Chanel, która chciała ubierać kobiety tylko i wyłącznie w odcienie czerni, bieli, beżu, złota i czerwieni.

Rubinowo czerwony flakonik perfum Chanel no5 będzie dostępny w szkle (do 100 ml wody toaletowej oraz wody perfumowanej) lub w krysztale bakaratu (w przypadku luksusowych 900 ml perfum), których zostało wyprodukowanych tylko 55 sztuk. 

Limitowany flakonik pełen pięknego zapachu Chanel no5 będzie można kupić na oficjalnej stronie internetowej sklepu już od 2 listopada.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !