Felietony i Porady

Kristen Stewart została twarzą perfum Chanel "Gabrielle"

Dodano 31 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyna Frąckowiak
Kristen Stewart została twarzą perfum Chanel "Gabrielle"

O tym, że Karl Lagerfeld uwielbia Kristen Stewart wiadomo nie od dziś.  Aktorka wielokrotnie występowała w kampaniach Chanel oraz pojawiała się na pokazach francuskiego domu mody. Teraz możemy po raz kolejny podziwiać ją w kampanii reklamowej. Stewart nadaje marce świeżości. Takiego Chanel jeszcze nie znaliśmy!

Na filmiku trwającym niecałą minutę widzimy Kristen Stewart, która wciela się w Gabrielle Chanel, założycielkę francuskiego domu mody. Aktorka odgrywa scenę odrodzenia. Budzi się ze snu, zrywając z siebie okrywający ją „kokon”, i biegnie przed siebie. Filmik będący częścią kampanii reklamowej jest bardzo zmysłowy, ale zarazem dynamiczny. W tle możemy usłyszeć hit Beyonce z 2009 roku “Runnin”.

„Zamiast odtwarzać obrazy z życia Coco, chcieliśmy uchwycić jej wolną i buntowniczą naturę”, mówi Thomas du Pré de Saint-Maur, globalny szef Chanel Fragrance & Beauty and Fine Watches & Jewellery.

Nowy zapach nazwany na cześć założycielki domu, Gabrielle „Coco” Chanel, swoją premierę miał 28 sierpnia i już jest dostępny na chanel.com. Jaki jest jego zapach? To intrygująca kompozycja czterech kwiatów: jaśminu, ylang-ylang, kwiatu pomarańczy i tuberozy. Jak na Chanel przystało, zamknięty w prostym, eleganckim flakonie.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !