Felietony i Porady

Kampania promująca perfumy Gucci "Bloom"

Dodano 8 sierpnia 2017 03:08, przez Katarzyn Frąckowiak
Kampania promująca perfumy Gucci "Bloom"

Niedawno na naszym portalu pisaliśmy o nowo powstałych perfumach włoskiego domu mody Gucci. Jest to pierwszy zapach stworzony przez obecnego dyrektora kreatywnego Alessandro Michele wspólnie z mistrzem perfumerii Alberto Morillasem. Długo czekaliśmy na kampanię reklamującą zapach “Bloom”. Warto było. Zdjęcia kampanii reklamowej trafiły właśnie do internetu i nie możemy oderwać od nich wzorku. Magia!

W kampanii reklamowej wzięły udział trzy muzy Alessandro Michele. Dakota Johnson, Petra Collins oraz Hari Nef idealnie pasują do delikatnych, sennych i ulotnych kadrów. Dziewczyny pozują w nowojorskim ogrodzie pełnym bujnej zieleni oraz różowych kwiatów. Autorem zdjęć jest Glen Luchford, który idealnie dopracował każdy szczegół. Również, jeżeli chodzi o kolorystykę. Stylizacje komponują się z kolorem kwiatów oraz flakonem perfum.

“Inspiracją kampanii reklamowej zapachu Bloom była urbanistyka oraz to, jak zapach może być sposobem na podróżowanie w miejsca, które istnieją tylko w naszej wyobraźni. To surrealistyczna wizja bycia ubranym w ogród”, mówi dyrektor kreatywny włoskiego domu mody Gucci, Alessandro Michele. 

Gucci Bloom zawiera w sobie nuty takich zapachów jak jaśmin, tuberoza, korzeń irysa i rangoon creeper (Combretum indicum). Takie połączenie zostało zaprezentowane po raz pierwszy właśnie w tych perfumach. 

Zapach Gucci Bloom będzie dostępny jako 30, 50 i 100ml. wody perfumowanej. Na sklepowe pułki trafi w sierpniu 2017 roku. Kwiatowe perfumy dołączą do kultowych linii Guilty, Bamboo, Flora i Gucci by Gucci. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !