Felietony i Porady

Isana – łatwy sposób na idealną gładkość

Dodano 15 kwietnia 2010 05:04, przez Robert Krupiński
Isana – łatwy sposób na idealną gładkość

Aksamitnie gładka skóra jest tym, co daje współczesnej, zadbanej kobiecie pewność świetnego wyglądu. Drogerie Rossmann proponują dwa wyjątkowe zestawy do depilacji Isana, dzięki którym troska o piękną skórę stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.Seria kosmetyków do depilacji Isana, przeznaczona jest dla nowoczesnych, zadbanych, ale jednocześnie zapracowanych kobiet, które chcą zyskać pewność pięknie wyglądającej skóry, nie poświęcając jej zbyt dużo swojego cennego czasu. W skład serii wchodzą dwa uzupełniające się zestawy: pierwszy, zawierający 4 maszynki jednorazowego użytku oraz piankę do goleni z aloesem, oraz drugi, składający się z 3 specjalnych golarek do okolic bikini oraz delikatnego żelu do golenia.

Wyposażona w 3-ostrzową powierzchnię golącą i antypoślizgowy uchwyt maszynka do golenia Isana posiada nawilżający pasek z dodatkiem aloesu, dzięki czemu mogą z niej korzystać również osoby o wrażliwej skórze. Hitem sezonu jest innowacyjna golarka do okolic bikini, która pozwala szybko, dokładnie i bezpiecznie depilować miejsca intymne.
Podczas golenia bardzo ważne jest odpowiednie nawilżenie skóry, które nadaje jej gładkość i elastyczność. W tym celu można użyć żelu lub pianki do golenia Isana, które dzięki przyjaznej formule z aloesem, witaminą E, alantoiną oraz ekstraktem z migdałów łagodzą podrażnienia i pielęgnują wrażliwą skórę.

Dzięki kosmetykom Isana brak czasu nie stanowi już przeszkody dla pięknego wyglądu. Zestawy Isana pomogą każdej aktywnej kobiecie zadbać o atrakcyjny, nowoczesny wizerunek.

Wszystkie kosmetyki z serii Isana dostępne są w drogeriach Rossmann.

Gama i ceny:

Pianka do golenia do skóry wrażliwej, cena: 4,49 zł
Maszynka do golenia jednorazowego użytku, 4 sztuki, cena: 11,99 zł
Żel do golenia dla skóry wrażliwej, cena: 9,29 zł
Golarka do okolic bikini, 3 sztuki, cena: 7,49 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !