Felietony i Porady

Gwiazdy Gry o Tron w kampanii perfum Dolce & Gabanna

Dodano 6 września 2017 03:09, przez Katarzyna Frąckowiak
Gwiazdy Gry o Tron w kampanii perfum Dolce & Gabanna

Niedawno skończył się 7 sezon „Gry o Tron”.  Widzowie długo będą musieli czekać na kolejny. Ekipa serialu robi wszystko, aby napięcie z nim związane nie minęło. Co jakiś czas pojawiają się ciekawe informacje związane z produkcją.

Teraz dom mody Dolce & Gabbana wszystkim fanom zrobiła miłą niespodziankę. Marka podjęła bowiem współpracę z aktorami serialu.

Kit Harington i Emilia Clarke zostali nowymi ambasadorami zapachów Dolce&Gabbana "The One" dla niej i dla niego. Aktorzy z kultowego serialu HBO masowo zdobywają świat mody. Aktorka oczarowała duet Dolce&Gabbana swoją osobowością i naturalnym pięknem. 

„Emilia Clarke idealnie uosabia kobietę Dolce & Gabbana. Jest promienna i pełna życia. Jej osobowość i naturalne piękno stanową esencję tej nowej kampanii: radość, spontaniczność, pełnię życia. Ona jest Tą Jedyną”, mówią projektanci włoskiego domu mody. 

Harington, według włoskich projektantów, jest dokładnie taki jak mężczyzna "D&G" - młody, uroczy, charyzmatyczny i z bogatą osobowością.

Kampania jak przystało na Dolce & Gabbana, jest bardzo włoska, kolorowa i efektowna. Na zdjęciach widzimy targ tętniący życiem, wesołych, roztańczonych mieszkańców. 

Czy efekt, jaki chcieli uzyskać projektanci udał się? Zobaczcie sami.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !