Felietony i Porady

,,Guilty not guilty"

Dodano 11 września 2016 03:09, przez Katarzyna Frąckowiak
 ,,Guilty not guilty"


,,Guilty not guilty" czyli kampania perfum Gucci Guilty, której twarzą jest Jared Leto.

Jared Leto to nie tylko muzyk, ale też aktor, dla którego żadna rola nie jest straszna. Zmiana koloru włosów ? To nie problem. Aktor potrafi schudnąć tak, że wygląda jak anorektyk, albo przejść w skrajność i przytyć do tego stopnia, że musi poruszać się na wózku.
Jared Leto to także ambasador włoskiego domu mody Gucci. Ostatnio na premierze filmu ,,Suicide Squad " zachwycił wszystkich stylizacją w pięknym zielonym płaszczu i różowych spodni właśnie od Gucci.
Już od 2015 roku było wiadomo, że Leto zostanie twarzą perfum Gucci Guilty. Od momentu kiedy artysta napisał o tym newsie na Snapchacie włoskiego domu mody, zarówno fashioniści jak i fani muzyka, w napięciu oczekiwali efektów sesji zdjęciowej.


Prawie po roku do sieci trafiły świeżutkie zdjęcia z kampanii reklamującej perfumy Gucci Guilty. U boku ulubionych modelek dyrektora kreatywnego marki, Julii Hafstorm i Very Van Erp, zapozował Jared Leto. Te zdjęcia są piękne i zdecydowanie mogą poruszać zmysły. Cała trójka od stup do głów ubrana w kreacje Gucci, przemieszcza się po pełnej przepychu weneckiej willi, pozując w niesamowitych wnętrzach, wielkim łóżku czy wannie. Estetyka zdjęć jest bardzo podobna do tej jaką Alessandro Michele wniósł do włoskiego domu mody; elegancka, magiczna i trochę tajemnicza. Oprócz pięknych zdjęć autorstwa Glena Luchforda, pojawił się także spot reklamowy, który możecie obejrzeć poniżej.


Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !