Felietony i Porady

Gillette - świąteczne zestawy dla mężczyzn

Dodano 24 października 2009 12:10, przez Robert Krupiński
Gillette - świąteczne zestawy dla mężczyzn

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia marka Gillette przygotowała wyjątkową ofertę. Dziewięć doskonale dobranych zestawów, dla różnych potrzeb i upodobań pielęgnacyjnych, to propozycja, która z pewnością ucieszy każdego mężczynę w nadchodzące święta.

Nie ma wątpliwości, co do tego, że kosmetyki to jeden z najbardziej popularnych pomysłów na świąteczne prezenty dla mężczyzn. Potwierdzają to najnowsze badania instytutu badawczego PENTOR wykonane na zlecenie marki Gillette, z których wynika, że 77% mężczyzn było kiedyś obdarowanych przez swoich najbliższych kosmetykami z okazji Świąt Bożego Narodzenia.  Najczęściej panowie otrzymywali kosmetyki do golenia oraz zapachy. Głównie wybierały je dla nich kobiety z przekonaniem, że to właśnie kosmetyki najbardziej ucieszą ich ukochanych – bardziej niż popularne prezenty, jak zestaw do majsterkowania, pióro czy książka.

Jakie kosmetyki na święta oferuje Gillette?

Kompozycja świątecznych zestawów Gillette idealnie spotyka się z potrzebami pielęgnacyjnymi mężczyzn oraz kobiet, które pragną zapewnić bliskim ich panom produkty, które zadbają o ich wygląd i męską urodę. Gillette oferuje, więc nie tylko produkty związane z goleniem, ale proponuje także rozbudowaną ofertę zestawów zawierających produkty pielęgnacyjne oraz produkty zapachowe, która pozwoli wybrać najbardziej odpowiedni prezent świąteczny. Prezent, który spełni marzenia obdarowanego i z pewnością zapewni mu wiele radości. Każda z dziewięciu choinkowych propozycji powstała z myślą o różnych upodobaniach i potrzebach pielęgnacyjnych i dotyczy najważniejszych potrzeb związanych z dbaniem o męską urodę: golenia, pielęgnacji twarzy i ciała a także zapachu.

Zestawy świąteczne Gillette

Dziewięć zestawów, dla różnych potrzeb i upodobań pielęgnacyjnych ucieszy naszych bliskich, których chcemy zaskoczyć w nadchodzące święta. To nie tylko doskonale dobrane zestawy produktów, ale także dodatkowy upominek, który oferuje marka Gillette.

1. Dla mężczyzn, którzy szukają najbardziej komfortowych i technologicznie zaawansowanych produktów do golenia, Gillette proponuje zestaw, który zawiera ekskluzywną, zasilaną bateryjnie  maszynkę do golenia Gillette Fusion Power Stealth. W zestawie towarzyszy jej żel Gillette Fusion, o standardowej 200 mililitrowej pojemności.
cena 59,99 PLN

2. Zestawów Gillette Fusion, oferuje doskonałą maszynkę manualną Gillette Fusion. W tej kompozycji maszynce towarzyszy żel do golenia Gillette Fusion oraz woda po Goleniu Gillette o cytrusowym, świeżym zapachu.
cena 54,99 PLN

3. Zestaw zawiera manualną maszynkę systemową Gillette Fusion oraz żel do skóry wrażliwej z tej samej serii, który ułatwi skórze golenie.
cena 41,99 PLN

4. Zestaw zawiera maszynki jednorazowe Blue 3 oraz żel do golenia Gillette Series o pojemności 75 ml. Kosmetyki zapakowane są w elegancką, bardzo praktyczną w podróży i codziennym dniu, granatową kosmetyczkę, która pomieści wszystkie niezbędne do pielęgnacji męskie akcesoria i kosmetyki.
cena 32,99 PLN

5. Zestaw, który oferuje oprócz 3 maszynek jednorazowych Blue 3 i  żelu Gillette Series, także wodę po goleniu Gillette Cool Wave (50ml) i antyperspirant w aerozolu z tej samej linii zapachowej (150ml), całość w eleganckiej granatowej kosmetyczce.
cena 49,99 PLN

6. Zestaw, zawierający żel Gillette Series oraz balsam, który ukoi skórę po zabiegu golenia. Zestaw zapakowany jest w elegancką, bardzo praktyczną w podróży i codziennym dniu, granatową kosmetyczkę, która pomieści wszystkie niezbędne do pielęgnacji męskie akcesoria i kosmetyki.
cena 34,99 PLN

7. Zestaw składający się z  wody po goleniu w kompozycji zapachowej Arctic Ice oraz antyperspirantu w aerozolu do codziennej pielęgnacji, z tej samej linii zapachowej.
cena 24,99 PLN

8. Zestaw Storm Force z antyperspirantem w aerozolu, o orzeźwiających nutach, któremu towarzyszy żel pod prysznic z tej samej linii zapachowej.
cena 19,99 PLN

9. Kompozycja mini żelu do golenia o pojemności 75 ml Gillette Series oraz zestawu 3 maszynek jednorazowych Blue 3 pomoże zatroszczyć się o gładko ogoloną skórę na co dzień.
cena 19,99 PLN

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !