Felietony i Porady

Gillette Blue3 ICE - jednorazowa maszynka do golenia

Dodano 2 marca 2010 08:03, przez Robert Krupiński
Gillette Blue3 ICE - jednorazowa maszynka do golenia

Gillette wprowadza na rynek nową, jednorazową maszynkę do golenia dla mężczyzn, Blue3 ICE. Innowacyjne rozwiązania w maszynce zapewniają jeszcze większy komfort niż inne jednorazówki, a także orzeźwiające wrażenia zapachowe podczas golenia. Dzięki temu, 5 minut spędzone rano przed lustrem to najprzyjemniejszy moment w codziennej pielęgnacji.

Wygoda i poranna nuta orzeźwienia

Czego mężczyźni oczekują od idealnej maszynki? Komfortu, precyzji oraz czegoś, co by sprawiało, że golenie staje się niecodziennym przeżyciem. Jednorazowa maszynka Blue3 ICE łączy w sobie te cechy. Poczucie dyskomfortu wywołane podrażnieniami i zacięciami jest wynikiem nadmiernego tarcia na skórze. Nad ostrzami Gillette Blue3 ICE znajduje się pasek nawilżający wyposażony w trzykrotnie większą zawartość substancji nawilżających od swojej poprzedniczki*. To poprawia poślizg maszynki i zapobiega wysuszaniu podczas golenia, co sprzyja znacznej redukcji zaczerwienień, podrażnień i innych podobnych uciążliwości skórnych, które mogą goleniu towarzyszyć. Ponadto trzy automatycznie dopasowujące się do kształtu twarzy ostrza Blue3 ICE oraz ruchoma główka wpływają na wygodę stosowania. Ułatwiają one płynność ruchów i gładkie przesuwanie maszynki po skórze, co pozwala na zminimalizowanie podrażnień, które niejednokrotnie potrafią doskwierać jeszcze przez wiele godzin.
A co sprawia, że rutynowe golenie jednorazową maszynką Gillette Blue3 ICE staje się niecodziennym przeżyciem? Zapach, którym mężczyzna będzie mógł się cieszyć już w trakcie golenia! Uwalniająca się pod wpływem wilgoci z  rączki nuta orzeźwienia  wyzwala energię  i dynamizującą inspirację na cały dzień.

Twoje 5 minut

Wrażenia sensoryczne, jakim jesteśmy poddawani niewątpliwie wpływają na to, jak postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość. Zapachy zmysłowe działają relaksująco i kojąco, zaś świeże nuty wyzwalają w nas energię i stymulują do działania. Zdecydowana większość mężczyzn goli się rano, w porze, kiedy orzeźwienie i pobudzenie są dla dalszego przebiegu dnia tak bardzo istotne. Dlatego warto rozpocząć dzień od Blue3 ICE – jednorazowej maszynki, która nie tylko gwarantuje największy komfort golenia, ale dzięki zapachowej rączce, pomaga zapewnić poczucie świeżości i pełen optymizmu start, sprawiając że golenie staje się najprzyjemniejszą czynnością dnia.

Ceny Gillette Blue3 ICE:

Opakowanie zawierające 3 maszynki -  12,99 zł
Opakowanie zawierające 6 maszynek -  21,49 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !