Felietony i Porady

Garden Eyebrows - nowy makijażowy trend

Dodano 18 kwietnia 2018 03:04, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Garden Eyebrows - nowy makijażowy trend

Jeżeli chodzi o makijaż, to coraz bardziej zaskakują nas pojawiające się w nim trendy. 

Tym razem skupmy się na brwiach. Były już kreseczki, gęste brwi o różnych kształtach i kolorach. Największym hitem na Instagramie tej wiosny jest garden eyebrows, czyli brwi przypominające kwiecisty ogród. Zdecydowanie jest to makijaż dla odważnych, ale przede wszystkim dla dziewczyn z wyobraźnią. Przyszła wiosna, a co za tym idzie, szalone dziewczyny mogą wyjść z takim makijażem na ulice.

Jako pierwsza garden eyebrows pokazała vlogerka Taylor R. Kanadyjka, która mieszka w Hongkongu ma ponad 800 tysięcy obserwatorów na swoim kanale na Youtubie.

Jak sama powiedziała “wymyśliłam to, ponieważ w Hongkongu jest mało zieleni. Nadchodzi wiosna i myślę, że ludzie są spragnieni nowego, świeżego wyglądu”.

Vlogerka inspirowała się także niesamowitym pierścionkiem w kształcie kwiatu od Diora, który chciała przenieść na ciało.

Taylor na swoim kanale Youtube pokazuje krok po kroku jak stworzyć tak niesamowity trawiasto-kwiecisty efekt na twarzy. Pierwszy krok to przekształcenie brwi w trawę. Używa w tym celu czegoś lepkiego, na przykład wosku do włosów czy żelu. Następnie zielona szminka je barwi. Kiedy uzyska docelowy efekt, zaczyna się prawdziwa zabawa. Brwi ozdabia prawdziwymi kwiatami i łodygami. Jednak żeby wyglądały one jak prawdziwe ogrody, ozdabianie uzupełnia przyklejonymi motylami. Stylizacje kończy podkreśleniem rogu oka i kości policzkowych.

Jak Wam się podoba ten trend? Niekoniecznie na co dzień, ale w słoneczny wiosenny dzień, wybierając się na przykład na majówkę, polecamy garden eyebrows.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !