Felietony i Porady

Estēe Lauder Nutritious Vita-Mineral Makeup - kolekcja odżywczych kosmetyków kolorowych

Dodano 7 września 2009 05:09, przez Robert Krupiński
Estēe Lauder Nutritious Vita-Mineral Makeup - kolekcja odżywczych kosmetyków kolorowych

Niezależnie od wieku wiemy, że im lepiej zadbamy o siebie i naszą skórę, tym lepiej będziemy się czuć i wyglądać. Ale często okoliczności życia codziennego – brak snu, zanieczyszczenia, dym i narażenie na szkodliwe działanie promieniowania ultrafioletowego – powodują u nas spadek energii i zagraża funkcjom obronnym naszej skóry. Jednak, kiedy sięgniemy po substancje odżywcze, oczyszczające składniki i nowa energię, przywrócimy skórze równowagę pomagając jej w odzyskaniu naturalnego blasku i zdrowego kolorytu.

Nowy puder sypki Estēe Lauder Nutritious Vita-Mineral Loose Powder SPF 15 Makeup i podkład w płynie Nutritious Vita-Mineral Liquid SPF 10 to dwa produkty do makijażu oparte na dobrodziejstwach technologii pielęgnacji skóry Estēe Lauder i składnikach pozwalających na zabezpieczenie skóry zapewniające dostrzegalny zastrzyk energii i blasku. Oba produkty natychmiast usuwają oznaki zmęczenia i podkreślają piękno Twojej skóry.

Odżywcza formuła dla energii, blasku, ochrony i gładkiego wykończenia makijażu

Dzięki zawarciu w składzie granatu – jednego z najbardziej odżywczych owoców , jakie kiedykolwiek odkryto, puder sypki Nutritious Vita-Mineral Loose Powder SPF 15 Makeup i puder w płynie Nutritious Vita-Mineral Liquid SPF 10 Makeup dostarczają skórze wielu roślinnych składników odżywczych i przeciwutleniaczy takich, jak Witamina C i E, a także żelazo i potas sprawiając, że skóra lśni naturalnym blaskiem i niezwłocznie staje się promienna. Granat zawarty w składzie produktów pomaga również neutralizować działanie wolnych rodników i chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych.

Zaawansowane kompleksy minerałów zapewniają funkcje ochronne pomagające skórze w obronie przeciw codziennymi atakami wolnych rodników. Mineralny bloker UV dwutlenek tytanu wykorzystuje się do zabezpieczenia i ochrony skóry przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UVA i UVB, a granat pomaga chronić skórę przed oddziaływaniem innego rodzaju czynników środowiskowych.

Unikalna formuła zawiera lekkie jak piórko pudry mikrosferyczne tworzące na skórze delikatną barierę rozpraszającą światło i ukrywająca niedoskonałości skóry, a także umożliwiają gładką i równomierną aplikację, ponadto drobiny pyłu krzemowego delikatnie wchłaniają nadmiar sebum. Efekt to naturalne i niewidoczne pokrycie bez bruzd i zmarszczek, odbijające promieniowanie słoneczne.

Daj swojej skórze bogactwo natury

Puder sypki Nutritious Vita-Mineral Loose Powder SPF 15 Makeup i puder w płynie Nutritious Vita-Mineral Liquid SPF 10 Makeup to produkty o unikalnym, bogatym w minerały składzie wykorzystujące naturalne właściwości składników sprawiające, że produkty długo utrzymują się na twarzy i nadają się do każdego jej rodzaju, także do skóry wrażliwej, która łatwo ulega podrażnieniom wywoływanym przez niektóre substancje wiążące. Jak magnes, dodatni ładunek minerałów uzupełnia jony ujemne w skórze pełniąc funkcję katalizatora, który pozwala na związanie się produktu na skórze powodując, że staje się ona gładka, a produkt utrzymuje się na skórze przez wiele godzin i nie kruszy się. Wygodne i łatwe w nanoszeniu oba pudry zostały przebadane przez okulistów i dermatologów, są bezzapachowe, nie zatykają porów i wchłaniają nadmiar sebum.

Puder sypki czy w płynie?
To zależy tylko od tego, co wolisz!

Puder sypki Nutritious Vita-Mineral Loose Powder SPF 15 Makeup nie wysycha i został opakowany w przezroczysty słoiczek z logo Nutritious ze złoto-czerwoną zakrętką opatrzoną emblematem Estēe Lauder. W komplecie znajduje się pędzel ułatwiający aplikację.

Podkład w płynie Nutritious Vita-Mineral Liquid SPF 10 Makeup to najnowsza postać produktu dostarczającego twojej skórze minerałów i dodatkowe nawilżenie. Opakowano go w przezroczystą tubkę z logo Nutritious oraz złoto-czerwoną nakrętką. Puder w płynie to łatwa aplikacja w domu lub w podróży. Po prostu nanieś niewielką ilość na opuszki palców i nałóż odrobinę na nos, policzki, brodę, skronie oraz między brwiami. Aby uzyskać doskonałe wykończenie rozprowadź palcami lub za pomocą pędzla Estēe Lauder Foundation Brush od środka twarzy na zewnątrz.

Aby szybko i skutecznie usunąć makijaż wypróbuj Take It Away Total Makeup Remover lub chusteczki Take It Away LongWear Makeup Remover Towelletes Estēe Lauder.

Puder sypki Nutritious Vita-Mineral Loose Powder SPF 15 Makeup jest dostępny w 4 odcieniach a Nutritious Vita-Mineral Liquid SPF 10 Makeup w 4 odcieniach odpowiednich dla Twojego kolorytu skóry.

Puder sypki Nutritious Vita-Mineral Loose Powder SPF 15 Makeup i puder w płynie Nutritious Vita-Mineral Liquid SPF 10 Makeup będą dostępne we wszystkich salonach sprzedaży Estēe Lauder począwszy od września 2009.


Nutritious Vita-Mineral Makeup Collection:                
Puder sypki Nutritious Vita-Mineral Loose Powder SPF 15 Makeup (15 g), 147 zł
Puder w płynie Nutritious Vita-Mineral Liquid SPF 10 Makeup (30 ml), 147 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl