Felietony i Porady

Eliksir Gliss Kur do zadań specjalnych

Dodano 22 września 2011 12:09, przez AT
Eliksir Gliss Kur do zadań specjalnych

Czasami trudno jest znaleźć kosmetyk, który intensywnie odżywi włosy, pozostawiając je lekkimi.        Maski na bazie olejków z jednej strony doskonale pielęgnują włosy, ale mogą je nadmiernie obciążać. Od ponad 50 lat Gliss Kur, który jest ekspertem w dziedzinie regeneracji włosów, tworzy doskonałe rozwiązania. Jego najnowsza propozycja to Eliksir Gliss Kur, który dzięki unikatowej technologii oraz skoncentrowanym odżywczym olejkom wygładza każde włókno, zapewniając włosom olśniewający blask i elastyczność bez zbędnego obciążenia.

Odżywianie bez obciążania
Skoncentrowana formuła Eliksiru Gliss Kur zawiera najwyższej jakości odżywcze olejki pielęgnacyjne, dzięki czemu włosy stają się gładkie i błyszczące. Ta wyjątkowa formuła pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, bez nadmiernego obciążenia, tak by proces troskliwej pielęgnacji rozpoczynał się natychmiast po zaaplikowaniu produktu.Wystarczy jedno lub dwa naciśnięcia pompki, aby stworzyć niewidoczną ochronę wokół włosa i wyraźnie poprawić jego kondycję. Dzięki specjalnej technologii (Evaporating Technology), składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawiania na nich zbędnych resztek. Codzienne stosowanie Eliksiru Gliss Kur utrzyma Twoje włosy w najlepszej kondycji.W skład Eliksiru Gliss Kur wchodzi między innymi cenny olejek arganowy , który wnika we włosy i chroni je przed wilgocią, dzięki czemu proces suszenia jest krótszy i łatwiejszy.

Eliksir Gliss Kur może być stosowany do wszystkich rodzajów włosów, jednak jest szczególnie polecany do włosów suchych i zniszczonych. Nieważne, czy włosy są naturalnie suche, czy też zniszczone zbyt długim przebywaniem na słońcu, używaniem suszarki lub prostownicy czy też zabiegami chemicznymi – Eliksir Gliss Kur zapewni włosom intensywną i odżywczą ochronę, pozostawiając włosy pełne zdrowego połysku.

Jak używać Eliksiru Gliss Kur?
Funkcjonalność Eliksiru Gliss Kur polega na tym, że może być używany na wiele różnych sposobów:

-     przed myciem – zapewni dodatkową pielęgnację i ochroni włosy przed plątaniem podczas mycia. Rekomendowane dla osób ze zniszczonymi włosami.

-     po myciu – stosowany na wilgotne włosy bez spłukiwania odżywia je i wygładza. Aplikowany na końcówki włosów chroni je przed plątaniem.


-     w ciągu dnia wygładzi włosy, zapewniając im połysk i ochronę przed szkodliwym działaniem środowiska. Także zapobiega plątaniu się kosmyków i     pomaga kontrolować fryzurę w ciągu dnia.

Jedna buteleczka o pojemności 75 ml wystarcza nawet do 120 użyć.

Rekomendowana cena  produktu to  29 zł.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !