Felietony i Porady

DKNYMEN - nowy zapach dla mężczyzn

Dodano 27 maja 2009 07:05, przez Robert Krupiński
DKNYMEN - nowy zapach dla mężczyzn

Nowy Jork. Symbol nowoczesnej potęgi. Jego horyzont to majestat w czystej postaci, jego budynki są wyraziste i potężne. Miasto o starej duszy i dynamicznym duchu, Nowy Jork przyciąga szczególny typ mężczyzny. Takiego, który czerpie z dynamicznej energii i kreatywnego wyzwania. Takiego, który żyje na krawędzi, ma duże wymagania i apetyt na nieznane. Buntownika w najczystszym tego słowa znaczeniu, chodzącego własnymi drogami.

 

DKNY, marka będąca kwintesencją Nowego Jorku, przedstawia nowy zapach dla mężczyzn, który ma być równie symboliczny, jak widnokrąg nad Manhattanem. Kojarzy się z siłą i duchem mężczyzny i jego miasta. Przyprawiony tajemnicą i przygodą zapach ten przemawia do mężczyzny, który cel swojego życia upatruje w podboju miasta, które nazywa domem.

 

Inspiracją dla DKNYMEN jest wszystko to, co miasto ma do zaoferowania. Energia … Połączenie bergamotki i mandarynki nieustannie pobudzające. Jałowiec i świeżość szałwii przypominające chłodny, miejski deszcz. Emocje … Ulotne, korzenne nuty białej papryki i kardamonu fascynujące. Wibracja lawendy porastającej przedmieścia przebija z woni fiołka, a biały jaśmin otula wytwornością. Mężczyzna … Drzewo sandałowe łączy się z cedrem i paczulą. Męskość podkreślają kosaciec biały i wetiwer.

 

Flakon DKNYMEN jest prosty i wieloznaczny w swojej formie. Flat Iron Building, symbol Nowego Jorku, był inspiracją dla dynamicznej, niemal architektonicznej bryły flakonu charakteryzującej się ostrymi cięciami i stożkową podstawą. Szare, przyciemnione szkło przywodzi na myśl mariaż bieli i czerni ze starych fotografii. Flakon zwieńczono metalicznym elementem z ołowianą wstęgą na srebrnej zakrętce. Charakterystyczny kartonik odzwierciedla widok na peryferie w stylu vintage, jaki rozciąga się z Empire State Building, którego zarysy widać na całym, zaciągniętym chmurami horyzoncie miasta i jeszcze dalej.

 

Kolekcję nowych zapachów DKNYMEN uzupełniają dwa, nowoczesne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała DKNYMEN After Shave Gel i DKNYMEN Body Wash. Każdy z nich opakowano w lśniące tubki o opływowych kształtach w kolorze granitu. Idealne do stosowania na co dzień i w podróży, produkty te przemawiają do mężczyzny prowadzącego niezwykle aktywny tryb życia, lubującego się w miejskiej estetyce.

 

DKNYMEN, nowy zapach dla mężczyzn to doskonałe uzupełnienie świata DKNYMEN: nowoczesnych ubiorów sportowych dla mężczyzny wpisanego w krajobraz miasta, który ma odwagę, by żyć po swojemu. Wszystko jest eleganckie, eklektyczne i wszechstronne, dopasowane do rytmu Nowego Jorku. Ta paleta zapachów jest typowo miejska, szykowna i absolutnie nowojorska w swym wymiarze. Powstałą w 1990 r. markę DKNY stworzyła Donna Karan, a miała ona być powszechnie dostępnym wariantem jej luksusowych Kolekcji. Dziś, mężczyzna DKNY ze swoją kreatywną, wielkomiejską wrażliwością pachnie swoim miastem, stylem, życiem.

 

DKNYMEN Frangrance Collection

 

DKNYMEN, The New Men’s Fragrance

30 ml – 135 PLN,  50 ml – 195 PLN, 100 ml – 270 PLN

Dynamiczny i fascynujący jak samo miasto. Nowoczesny i chłodny jak on. Nuta głowy obejmuje soczyste akordy cytrusów, a seksowną nutę serca tworzą wonie korzenne i kwiatowe zwieńczone kremową mieszanką zmysłowych drzew. Szary, dymny flakon przywodzi na myśl symboliczny dla Manhattanu Flat Iron Building z jego ostrymi liniami i stożkową podstawą. DKNYMEN to doświadczenie intensywne, intrygujące, któremu nie sposób się oprzeć.

 

DKNYMEN After Shave Gel              150 ml – 160 zł

Dobry początek wyprawy na podbój miasta. Odświeżający, nawilżający żel po goleniu gwarantuje Ci codzienną porcję nawilżenia, którego potrzebujesz by wygładzić i odżywić świeżo ogoloną twarz. Doskonale nadaje się również do delikatnego otulenia zapachem twarzy i szyi. Opakowany w lśniącą tubkę w kolorze granitu, doskonały do stosowania w podróży lub zabrania na codzienny trening.

 

DKNYMEN Body Wash                     150 ml – 125 zł

Delikatnie pieniący się, niełuszczący żel pod prysznic, który oczyszcza skórę, usuwa z niej sebum oraz zmywa zanieczyszczenia pochodzące z otoczenia. Sprawia, że skóra staje się odświeżona, gładka i delikatnie pachnie DKNYMEN. Również opakowany w sygnowaną DKNY łatwą do zabrania w podróż tubkę w kolorze granitu.

 

DKNYMEN Deo Spray – 95 zł

 

Zapach DKNYMEN będzie dostępny w autoryzowanych perfumeriach na terenie całego kraju od końca marca 2009.

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !