Felietony i Porady

Dior Addict Lip Tattoo - szminki, które tatuują usta

Dodano 28 maja 2017 02:05, przez Katarzyna Frąckowiak
Dior Addict Lip Tattoo - szminki, które tatuują usta

Szminka jest niezbędnym kosmetykiem kobiet. Większość z nich szuka idealnej szminki. Takiej, która nie zmyje się po zanurzeniu ust w kawie czy herbacie. Takiej, której nie trzeba będzie co kilka godzin poprawiać. Jednym słowem szminki o soczystym kolorze i trwałym efekcie. Drogie Panie, mamy dla Was niespodziankę!

Dior wypuścił na rynek nowy produkt, który jest spełnieniem marzeń. Dior Addict Lip Tattoo, bo o nim mowa, to barwny tusz do ust o efekcie jednodniowego tatuażu. Delikatna konsystencja wtapia się w usta i trzyma się na nich nawet do dziesięciu godzin. To pierwsza w historii szminka, która jest tak trwała. Nie rozmazuje się przy wykonywaniu codziennych czynności, takich jak posiłek czy niewinny pocałunek. 

Szminka jest w formie błyszczyka. Podobnie jak w większości kosmetyków marki Dior, jego formuła jest tajna. Wiadomo, że w 50% składa się z wody i olejków zmiękczających, dzięki czemu efekt jest świeży, a my odczuwamy komfort. Co ciekawe, woda zawarta w szmince odparowuje po kilku minutach, pozostawiając na ustach jedynie pigment

Linia Dior Addict Lip Tattoo zawiera sześć opcji kolorystycznych. Do wyboru mamy szminki w kolorach od jasnego beżu, po intensywny jagodowy odcień. 

“Jestem zadowolony, że razem z laboratorium udało się nam stworzyć szminkę przypominającą tusz, który tatuuje usta ze świetlistym wykończeniem i zapewnia trwałość i szeroki wybór odcieni”, mówi Peter Philips, oficjalny makijażysta Dior oraz twórca nowych szminek.

Jak to działa? Wystarczy umieścić aplikator w środkowym punkcie ust i przesuwać w kierunku od prawej do lewej strony. Ta łatwa technika sprawia, że makijaż staje się nieskazitelny”, dodaje.

 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !