Felietony i Porady

Córka Kate Moss w kampanii Marc Jacobs Beauty

Dodano 9 października 2018 02:10, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Córka Kate Moss w kampanii Marc Jacobs Beauty

Lila Moss-Hack niedawno obchodziła swoje 16 urodziny. Kiedy jest się córką supermodelki Kate Moss w prezencie urodzinowym nie dostajesz samochodu czy tortu, lecz udział w kampanii beauty Marc Jacobs.

Na Instagramie Marca Jacobsa pojawiło się oświadczenie, w którym projektant opisuje swoje spotkanie z córką Kate Moss, Lilą. 

“Pierwszy raz spotkałem Lila Moss-Hack w 2008 roku. Spędzałem swój urlop na Ibizie, gdzie między innymi spotkałem się z przyjaciółmi, między innymi Kate Moss i jej córką. Jak na 6 latkę Lila miała silny i wyrazisty charakter. Jej piękno od razu zwróciło moją uwagę. Kolejnym razem spotkałem Lilę 2011 roku na ślubie jej matki, Kate Moss. Jej charakter był jeszcze silniejszy, a piękno bardziej olśniewające. W lipcu tego roku spotkałem Lily ostatni raz. Kate przyprowadziła ją na plan zdjęciowy do kampanii nowych kosmetyków. To było bardzo surrealistyczne uczucie, gdy zobaczyłem Kate razem z jej córką. Są do siebie bardzo podobne. Przypomniał mi się czas, kiedy spotkałem Kate po raz pierwszy. Miała wtedy 18 lat i szła w pokazie Perry Ellis. Piękno, opanowanie i cierpliwość Lili uczyniły ten projekt jeszcze bardziej wyjątkowym, niż sobie wyobrażałem. Przy każdym zdjęciu bez problemu z wdziękiem wcielała się w inną postać. Dziękuję Lila za bycie częścią tego niezwykłego projektu”.

Poprzednią twarzą kampanii Marc Jacobs Beauty była Kaia Gerber, córka Cindy Crawford. Kilka dni temu ogłoszono, że Gerber weźmie udział w sesji zdjęciowej dla Yves Saint Laurent Beaute.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !