Felietony i Porady

Clinique Youth Surge Night

Dodano 1 lutego 2010 09:02, przez Robert Krupiński
Clinique Youth Surge Night

Clinique przedstawia NOWY opatentowany preparat nawilżający Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer. Używając technologii sirtuin do uruchomienia składników regeneracyjnych, które walczą ze zmarszczkami i oznakami starzenia, Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer jest wszechstronnym odmładzającym produktem do skóry, który pozwala jej odnawiać i regenerować widoczne oznaki starzenia w czasie, kiedy śpisz.

Naukowcy Clinique, wzmacniając naturalny nocny cykl naprawy komórek, znaleźli rewolucyjny sposób pozwalający na optymalizację regeneracji komórkowej i przywrócenie młodości starzejącej się skórze. Uzbrojeni w najnowsze badania i przełomową wiedzę o sirtuinach, substancjach naturalnie znajdujących się w skórze przedłużających jej młodość, marce Clinique udało się stworzyć wszechstronny, odmładzający produkt dla kobiet, pragnących spowolnić pojawianie się widocznych oznak starzenia.

TECHNOLOGIA SIRTUIN
Sirtuiny są rodzajem protein niezwykle ważnych dla wydłużenia życia i funkcjonowania komórek. Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer zawiera opatentowany przez Clinique kompleks, który stosuje przełomową technologię sirtuin, aby przedłużyć “długość życia” skóry i widocznie przywrócić młodość starzejącej się skórze. Zastrzeżone dla Clinique molekuły zawierają nie tylko Isoniacinamidy, które optymalizują naturalne reparacyjne funkcje skóry, ale także Micrococcus Lysate, który wspomaga naturalną zdolność skóry do walki z uszkodzeniami powstałymi w ciągu dnia, które mogą przyspieszać procesy starzenia.

Z dodatkiem kwasu aminowego Hydroxyproline, Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer zwiększa naturalną produkcję kolagenu, dba o istniejący kolagen, oraz efektywnie koryguje pojawianie się zmarszczek.

PRZYWRACAJ I NAPRAWIAJ
Nauka dowiodła, że najbardziej efektywna regeneracja komórkowa następuje w nocy, kiedy skóra nie jest narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer pomaga skórze łagodnie przejść z dziennego trybu “chroń i naprawiaj” do nocnej fazy “przywracaj i naprawiaj”.

Spowodowane działaniem wolnych rodników, gromadzone w skórze uszkodzenia zakłócają działanie kolagenu i elastyny, co prowadzi do pojawiania się zmarszczek. Według głównego dermatologa Clinique, doktora Davida Orentreicha, “nocą skóra jest bardziej podatna na skoncentrowane kuracje. Podczas tego naturalnego cyklu regeneracyjnego wystawienie na szkodliwe czynniki zewnętrzne jest minimalne, a „zbieracze” wolnych rodników są w stanie “sprzątnąć” uszkodzenia powstałe w ciągu dnia zanim te zdążą się skumulować”.

Zawarta w Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer mieszanka silnych przeciwutleniaczy takich jak Rdestowiec Japoński, wyciąg z korzenia Morwy, witaminy E oraz C pomaga zwalczać uszkodzenia powstałe wciągu dnia i zwiększać naturalne systemy naprawcze skóry. Przywraca skórze witalność i blask, a także eliminuje zmarszczki, co pozwala każdego ranka wyglądać młodziej.
Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer zapewnia także potrzebne nawilżenie na poziomie komórkowym, które minimalizuje naturalną tendencję skóry do odwadniania się nocą. Dzięki temu, każdego ranka skóra zyskuje ten pełen energii “efekt 8 godzin” oraz wygląda na wypoczętą i odświeżoną.Chociaż nie da się odwrócić procesu starzenia, Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer może spowolnić jego widoczne efekty. Z czasem skóra staje się jędrniejsza oraz poprawia się jej struktura. Skóra dłużej wygląda młodziej, a pojawienie się oznak starzenia zostaje opóźnione. W końcu, po co się spieszyć?

DOSTĘPNOŚĆ
Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer jest dostępny w dwóch formułach dostosowanych do typu skóry:

- Bardzo sucha do suchej – gęsty i elegancki krem rozjaśnia skórę dzięki intensywnemu nawilżeniu, pozostawiając miękkie, delikatne uczucie.
- Sucha mieszana – miękki krem, który nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną.
- Mieszana tłusta do tłustej – lekki żel dostarczający skórze nawilżenia tak gdzie jest to najbardziej potrzebne, pozostawiając skórę miękką i odświeżoną. Beztłuszczowy. Ta formuła będzie dostępna w późniejszym terminie.

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Przetestowany dermatologicznie. Nie powoduje trądziku.

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer dostępny od lutego 2010 w perfumeriach na terenie całego kraju.

CENY:
Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer 30 ml – 155 zł
Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer 50 ml – 220 zł

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !