Felietony i Porady

Chanel stworzyło kolekcję kosmetyków dla mężczyzn

Dodano 16 września 2018 02:09, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Chanel stworzyło kolekcję kosmetyków dla mężczyzn

Bardzo długo makijaż przeznaczony był jedynie dla kobiet. Mężczyźni uważali to za “niemęskie”. Jednak wszystko się zmienia i coraz więcej mężczyzn dba o siebie, korzystając z różnych kosmetyków. Wystarczy zerknąć na YouTube, gdzie możemy znaleźć mnóstwo tutorialów i wskazówek dla Panów.

Jakiś czas temu takie marki jak Tom Ford czy Clinique próbowały wprowadzić na rynek kosmetyki dla mężczyzn. Jednak nie miały one dobrego odzewu wśród klientów. Niedawno trafiła do internetu informacja o tym, że Chanel wypuści własną linię kosmetyków dla mężczyzn. Boy de Chanel, bo tak się nazywa, będzie składała się z trzech produktów: lekkich podkładów do twarzy w czterech wariacjach kolorystycznych, matowy, nawilżający balsam do ust oraz cztery kolory kredek do brwi. 

“Podobnie jak Gabrielle Chanel lubiła pożyczać elementy z męskiej garderoby, żeby ubierać kobiety, tak teraz francuski dom mody czerpie inspiracje ze świata kobiet, aby napisać nowy słownik osobistej estetyki dla mężczyzn”, napisała marka w oświadczeniu dla portalu WWD. “Linie, kolory, postawy, gesty - nie ma absolutnie ani męskich, ani damskich predyspozycji. Styl określa osobę, którą chcesz być”, dodaje. 

Zanim kosmetyki będzie można kupić online, linia Boy de Chanel trafi do sprzedaży w Korei Południowej. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !