Felietony i Porady

Ce Ce Beauty Clinic-depilacja laserowa

Dodano 29 listopada 2011 03:11, przez AT
Ce Ce Beauty Clinic-depilacja laserowa

Okres jesienno-zimowy sprzyja porządkom. Zabieramy się za przegląd garderoby, wymieniamy kosmetyki, zapisujemy się na kolejne kursy. Warto też pomyśleć o swoim ciele. Miodowe, czekoladowe, rosyjskie masaże… i jeszcze coś co warto zrobić pod kątem nowego roku – depilacja laserowa.

„Jeśli jesteś osobą, której zależy na komforcie i zadbanym wyglądzie, a dotychczasowe metody depilacji są czasochłonne i przestały przynosić satysfakcjonujące efekty zapraszamy do Ce-Ce Beauty Clinic na fotoepilację czyli laserowe usuwanie niechcianych włosów z dowolnej powierzchni ciała. Okres jesienno-zimowy jest do tego idealny!” - mówi Dorota Duda, właścicielka Spa.

Ce-Ce Beauty Clinic poleca depilację laserową wykonywaną przez wykwalifikowane kosmetyczki przy pomocy najnowszej generacji lasera diodowego LightSheer™.  Laser LightSheer™ ma moc 100J i jest najmocniejszym na świecie tego typu urządzeniem. Bezpiecznie, szybko i trwale usuwa włosy, nie powodując uszkodzeń skóry. Działanie lasera jest bezinwazyjne i powierzchniowe, polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Długość fali emitowanej przez laser wynosi 800 nm i wnika do 2 mm w głąb skóry. Łagodna wiązka promieni, wnikając do mieszka włosowego jest absorbowana przez melaninę, co umożliwia przeistoczenie jej w ciepło, które niszczy bezpowrotnie cebulkę włosa. Nie wszystkie włosy znajdują się w tej samej fazie wzrostu. Na światło lasera reagują tyko te widoczne na skórze, dlatego depilacja laserowa wykonywana jest w serii zabiegów (w zależności od rodzaju włosa) od 3 do 5 razy. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, po serii zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

Dodatkowym atutem lasera LightSheer™ jest niepowtarzalny system chłodzenia końcówką ChillTip™, który chłodzi i chroni skórę podczas zabiegu oraz sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura szafirowej końcówki cały czas utrzymywana jest na poziomie około 4 °C.
„Laser LightSheer™ obecnie jest najskuteczniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem dostępnym na rynku. Wyprodukowany został przez amerykańską firmę Coherent od lat 60 zajmującą czołowe miejsce wśród producentów urządzeń tego typu, stosowanych zarówno w medycynie jak i kosmetyce. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S FDA (Food and Drug Administration).” – dodaje Dorota Duda.

Przed przystąpieniem do serii zabiegów, niezbędna jest konsultacja dermatologiczna z kosmetyczką.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !