Felietony i Porady

Capture Totale One Essential - Dior

Dodano 16 stycznia 2010 05:01, przez Robert Krupiński
Capture Totale One Essential - Dior

PIELĘGNACJA, KTÓRA WPROWADZA KOSMETYKI PRZECIWSTARZENIOWE W NOWĄ ERĘ ODMŁADZANIA

Innowacja Diora
Pielęgnacja na dzień, pielęgnacja na noc… Dla każdej kobiety, bez względu na typ skóry…
Uniwersalna pielęgnacja, pierwszy podstawowy krok przeciwko starzeniu się skóry, przed zastosowaniem jakiejkolwiek innej pielęgnacji.

GŁÓWNA INNOWACJA:
DIOR TWORZY CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL
POBUDZAJĄCE SKÓRĘ SUPER SERUM


NICZYM ALCHEMICZNA PIELĘGNACJA SKÓRY, KTÓRA ELIMINUJE MILIARDY TOKSYN: WROGA NUMER JEDEN W WALCE O ZACHOWANIE MŁODEJ SKÓRY

15 LAT BADAŃ NAD PROTEINAMI

10 PATENTÓW – 32 PUBLIKACJI NAUKOWYCH

DETOKS: FAKT CZY FIKCJA? TOKSYNY NA CENZUROWANYM...
Detoskyfikacja: jest to temat na czasie. I prawidłowo. Toksyny są wszędzie: w zanieczyszczeniach, środowisku, codziennym życiu… i pochodzą nie tylko z zewnątrz. W dużej mierze substancje te produkowane są przez nasze organizmy. Usuwanie składników chemicznych, produktów ubocznych przemiany materii czy wolnych rodników jest niezywkle istotne.

Jednak czemu właściwie odpowiadają te wydalane przez skórę toksyny? I czym dokładnie są?

TOKSYNY SKÓRNE: WRÓG NUMER JEDEN W WALCE O ZACHOWANIE MŁODEJ SKÓRY
W skórze znaleźć można pewną kategorię toksyn powstających z mas cząsteczkowych, które formują się w wyniku reakcji na niszczące czynniki atakujące komórki. Szkodliwe i niewidoczne, mogą być egzogeniczne – wywołane działaniem czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, zanieczyszczenie czy dym papierosowy – bądź endogeniczne, połączone z czynnikami wewnętrznymi, takimi jak stres, brak zbalansowanej diety czy też niezdrowy tryb życia.
Z czasem struktura naszych komórek ulega zniszczeniu. Miejsca, które uległy pogorszeniu mają tendencje do grupowania i w ten sposób powstają prawdziwe toksyny komórkowe. Niczym ziarnko piasku w skrzyni biegów, tak i toksyny blokują prawidłowe funkcjonowanie podstawowych mechanizmów komórkowych.

7 mld to liczba toksyn skórnych, które codziennie zbierają się we wszystkich warstwach skóry. Utlenianie, peroksydacja, glikacja… Zniszczenia są liczne, do pewnego poziomu odwracalne poprzez działanie naturalnych procesów wydalania i odbudowy.

Ponadto, pod wpływem wielokrotnych ataków, zwiększa się ilość zmian. Mechanizmy naprawcze nie dotrzymują tempa, w wyniku czego toksyny nie są już wydalane.

Proteasom, system naturalnego wydalania zatrzymany przez czas
Skóra jest naturalnie wyposażona w system proteolityczny zwany proteasomem, który odpowiedzialny jest za wydalanie toksyn i odmładzanie skóry. Czas i negatywne oddziaływanie różnych czynników na skórę powodują zmniejszenie jej aktywności: między 20 a 70 rokiem życia zmniejsza się ona niemal czterokrotnie. W wyniku reakcji łańcuchowej podwaja się liczba utlenionych białek. Wzrost liczby tych toksyn zmniejsza długość życia komórek o jedna trzecią, a enzym PMSR - mechanizm regenerujący, który odtlenia białka, również ulega zniszczeniu.
W konsekwencji, im więcej toksyn, tym większe uszkodzenie funkcji komórkowych. Odmładzanie komórek zostaje zablokowane, a skóra ma coraz więcej i więcej problemów z regeneracją. Zniszczenia stają się nieodwracalne.

Odkrycie Diora:
Bez codziennego eliminowania toksyn z komórek, żaden produkt przeciw starzeniu się skóry nie będzie w 100% skuteczny.

CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL
POBUDZAJĄCE SKÓRĘ SUPER SERUM
Pierwszy podstawowy krok Diora w walce ze starzeniem się skóry, dniem i nocą

 
NAPRAWIA – POBUDZA – PRZEDŁUŻA MŁODOŚĆ

WIĘCEJ NIŻ TYLKO ZWYKŁE SERUM, CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL z powodzeniem usuwa toksyny z samego serca komórek, aby zapewnić podwójne działanie przeciwstarzeniowe:

Szybsza i bardziej intensywna regeneracja:
Zupełnie uwolnione i idealnie odmłodzone komórki odzyskują nowy powiew witalności. Wyzwalając regenerującą „falę szokową”, komórki reaktywują młodą dynamikę skóry. Widoczne oznaki starzenia się zostają skorygowane z niezwykłą skutecznością.

Po aplikacji, skóra wygląda na niezwykle odmienioną, wygładzoną i wypełnioną. Cera rozjaśnia się, a jej powierzchnia sprawia wrażenie wyrównanej. Skóra staje się gęsta i elastyczna, odzyskuje świeży i zaróżowiony blask. Po prostu tryska młodością.

Dzień po dniu, skóra staje się coraz piękniejsza. Zdaje się być niesamowicie odmłodzona. Po czterech tygodniach można zauważyć skuteczność, szybkość i intensywność rezultatów. Zmarszczki są wygładzone, skóra jest jędrna, a cera pełna nowego blasku.

WYJĄTKOWY PROGRAM
Pobudzić i przedłużyć działanie pięlęgnacyjne:
Pomagając skórze uwolnić się od toksyn, CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL pobudza i przedłuża działanie przeciwstarzeniowe wszystkich stosowanych produktów pielęgnacyjnych. Nie zastępuje ich, a raczej stawia pierwszy podstawowy krok pielęgnacji dziennej i nocnej każdego programu CAPTURE TOTALE i CAPTURE R60/80 XP.

One Essential podwaja skuteczność działania kremu Capture Totale: po 1 miesiącu stosowania, naprawa skóry jest dwa razy szybsza i dwa razy bardziej intensywna.

OD REGENERACJI DO ODMŁADZANIA:
WYDALANIE TOKSYN ABY ODMŁODZIĆ SKÓRĘ


Niespotykany klejnot Perle de Longoza™, wywodzący się z bogactwa natury oraz przeciwstarzeniowej eksperyzy Diora.
Wyjątkowa roślina z okolic miasta Longoza na Madagaskarze, której ekstrakt powstał w Ogrodach Diora, stanowi główny składnik CAPTURE TOTALE. Jest to prawdziwa perła cząsteczkowa – podparta 10 patentami oraz 32 publikacjami naukowymi. Skupia najlepszą i najsilniejszą kombinację aktywnych składników i kompleksów antystarzeniowych jakie kiedykolwiek połączono w produkcie do pielęgnacji skóry marki Dior. Na kolejnych warstwach znajduje się rekordowa ilość 21 optymalnie skoncentrowanych składników aktywnych, wybranych ze względu na wyjątkową skuteczność w walce ze starzeniem się skóry*. Wyczyn, u podstaw którego leży prawdziwa inspiracja: rozwój modelu naturalnych pereł.
Perle de Longoza™ w szczególności wzbogacono naturalnym ekstraktem z alg Laminaria, oraz substancją Detoxynile™, zdolną do aktywnacji proteasomu.*

W obecności Perle de Longoza™, działanie enzymatyczne proteasomu mierzone na kulturach keratynocytów wzrasta średnio o 35%. Ilość toksyn zmniejszona jest o 41%***.

W rezultacie tego innowacyjnego działania, wydalanie toksyn stymuluje długowieczność komórek oraz działanie mechanizmów regeneracyjnych:

Na kulturach komórkowych, w obecności toksyn, Perle de Longoza™ z powodzeniem:
- 1) dzieli liczbę nadmiernych utlenionych białek przez 5***. Uwolnione komórki działają bardziej skutecznie. Białka są w pełni odbudowane, co wpływa na optymalną regenerację skóry.
- 2) zwiększa długość życia komórek o 47%****. Komórki odzyskują niemal całą swoją długość życia, którą wcześniej utraciły przez obecność toskyn! Skóra jest piękniejsza, na dłużej.

Dior umieścił ten bezkonkurencyjny odmładzający koncentrat w wyjątkowym i niepowtarzalnym serum, do stosowania przed jakąkolwiek inną pielęgnacją przeciw starzeniu się skóry: CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL.

WIĘCEJ NIŻ TYLKO ZWYKŁE SERUM:
TECHNOLOGIA, KTÓRA ZDUMIEWA


Łącząc w jednym produkcie do pielęgnacji skóry 21 optymalnie skoncentrowanych składników aktywnych, z których każdy ma swą własną strukturę chemiczną, jednocześnie oferując wyjątkowej jakości doznania sensoryczne, Laboratoria Dior stanęły przed największym wyzwaniem w kwestii stworzenia formuły produktu. Potrzeba było 24 faz mieszania, niemal 250 poprawek oraz 3000 godzin pracy, aby w końcu powstała ta specjalna formuła, która idealnie łączy konsystencję, działanie, skuteczność oraz doznania zmysłowe.

Działanie serum oraz zmysłowe właściwości kremu…
Dior nie ma sobie równych jeśli chodzi o wysokie standardy sensoryczne. Połączenie tak intensywnej mocy odmładzającej w nieziemsko zmysłowej konsystencji wymagało jeszcze więcej wyobraźni i zastosowania odpowiedniej techniki. Półprzejrzysty płynny żel, niezwykle lekki i delikatny, łączy w sobie kontrasty: doznanie lekkiego stężenia i głębokiego działania, lekki poślizg i wrażenie miękkości przy nakładaniu, oraz świeżość i efemeryczność po aplikacji. Wyjątkowy i wielopostaciowy wymiar sensoryczny spełnia najwyższe wymagania. Po pierwszym kontakcie, ONE ESSENTIAL wyraźnie pokazuje czym różni się od innych. Skóra jest natychmiast rozjaśniona, wygładzona, wypełniona, nieskończenie miękka oraz pełna blasku piękna.

WIĘCEJ NIŻ TYLKO ZWYKŁE SERUM:
REZULTAT 15 LAT BADAŃ NAD BIAŁKAMI


Przez 15 lat, utrzymanie zniszczonych białek było w sercu badań naukowych Diora nad komórkami oraz odmładzaniem skóry. W tej niezwykle złożonej substancji żywej jaką jest skóra, białka napędzają i budują całą jej strukturę. Syntetyzowane przez geny, stanowią 90% jej „suchej materii”. W problematyce związanej ze starzeniem się skóry, zniszczone białka stanowią główne pole badań badaczy Diora.
Wyjątkowa ekspertyza w świecie kosmetyki dzięki opanowaniu dwóch zaawansowanych metod naukowych: genomiki i proteomiki.

GENOMOWE I PROTEOMICZNE PODEJŚCIE DO STARZENIA W SERCU PIELĘGNACJI CAPTURE TOTALE
Podczas gdy genomika skupia się na genach, „intencji” działania komórek, np. syntezie białek, to proteomika zajmuje się „produktem końcowym”, czyli samym białkiem. W ten sposób genomika umożliwia zmierzenie wiadomości, które są uwolnione, a następnie regulowane w obecności biologicznego składnika aktywnego. Metody proteomiczne pozwalają na prawdziwe sprawdzenie działania i zachowania białek zarówno przed, jak i po kontakcie ze składnikiem aktywnym. Tak więc obie te techniki uzupełniają się, zapewniając naukowe działanie gamy Capture Totale.

WYJĄTKOWY FLAKON
Wibrująca czerwień – symbol władzy, doskonałości i pasji, przyświecała tworzeniu ONE ESSENTIAL. Cenna, elegancka i kobieca czerwień, głęboko osadzona w Atelier Diora, połączona z przejrzystością bazy wyrażającej ekspertyzę.
Lekki dotyk srebrzystego metalu podkreśla wymiar technologiczny, podczas gdy pompka umożliwia precyzyjne i praktyczne dozowanie produktu każdego dnia.

TWARZ TRYSKAJĄCA MŁODOŚCIĄ: SHARON STONE, GWIAZDA NAD GWIAZDAMI
Promienna i pełna blasku… Za każdym razem gdy gdzieś się pojawia, jej magnetyzm przyciąga spojrzenia. Zuchwale pewna siebie Sharon Stone jest spełnieniem obietnicy CAPTURE TOTALE: „Piekniejsza teraz niż w wieku 20 lat”. Naturalne ujęcie na czerwonym dywanie, ukazuje Sharon Stone jako idealne ucieleśnienienie gwiady wszystkich serum.

Opracowanie: Robert Krupiński

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !