Felietony i Porady

Bobbi Brown - Postaw Na Kobiecość

Dodano 16 listopada 2010 06:11, przez Redakcja
Bobbi Brown - Postaw Na Kobiecość

Kobiety myślą, że powinny podkreślać albo oczy, albo usta – ale dlaczego mamy się ograniczać? Przecież nie zawsze jesteśmy w takim samym nastroju. Dzięki nowej kolekcji, to Twój makijaż dostosuje się do Ciebie! Masz ochotę na jasne oczy i mocne, seksowne usta, czy na prawie nagie usta i smoky eyes? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Zmysłowe Usta

Jak nosić „trudne” kolory? Bobbi Brown poszukuje praktycznych rozwiązań, które można zastosować w codziennym makijażu. Inspiracją dla jej czterech nowych, czerwonych odcieni szminek były usta w stylu retro największych gwiazd ekranu. Rozprowadź kolor równomiernie, bezpośrednio na ustach - by uzyskać efekt krycia lub za pomocą pędzelka Lip Brush, który zapewnia precyzyjną aplikację. Następnie użyj kredki Lip Liner. Chcesz wyglądać delikatniej? Dotknij ust palcami i lekko przyciśnij.

Uwodzicielskie Oczy

Klasyczne brązy, głęboka śliwka i ciepłe złoto. Bobbi znalazła trzy sposoby na to, jak oryginalnie połączyć te kolory, tworząc nowe palety do makijażu: Smoky, Sultry i Smoldering Eye Palette. Każda z nich zawiera jeden kolor podstawowy, metaliczny, do wykonania kreski i wyrazisty odcień Long-Wear Eye Paint – nowości Bobbi Brown. Dzięki nowym Eye Palettes możesz nakładać cienie warstwami na całej powiece, rysować kreski i podkreślać oczy, tworząc wspaniały, wieczorowy makijaż.

Masz plany na dzisiejszy wieczór? Wizażyści Bobbi Brown pomogą Ci stworzyć wyjątkowy makijaż! Odwiedź stoisko Bobbi Brown w wybranych perfumeriach Douglas. Umów się na lekcję makijażu i otrzymaj własną kartę klienta.


Stoiska Bobbi Brown:

Poznań, Stary Browar , ul. Półwiejska 42, (+ 61) 859 62 20,
Warszawa, Galeria Mokotów , ul. Wołoska 12, (+ 22) 852 29 56,

Warszawa, Złote Tarasy , ul. Złota 59, (+ 22) 222 02 49 lub 50,

Warszawa, Promenada , ul. Ostrobramska 75c , (+ 22) 611 34 57 lub 58 lub tel. 668 862 360 – wszystkie perfumerie.

Eye Palettes: Smoky, Sultry, Smoldering - 190 zł.

Glitter Liquid Eyeliner: Gold, Silver – 75 zł.

Lip Color: Vixen Red, Vintage Red, Hollywood Red – 100 zł.

Metallic Lip Color Jewel Red – 100 zł.

Lip Liner Red – 80 zł.

Lip Gloss Hollywood Red – 90 zł.

Mini Brush Set   - 270 zł.


Bobbi Brown to jedna z najbardziej pożądanych wizażystek na świecie, autorka wielu książek i artykułów i założycielka obecnej w Polsce od listopada 2010 marki kosmetycznej „Bobbi Brown”.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !