Felietony i Porady

Błyszczyki do ust od Chupa Chups Beauty

Dodano 26 września 2017 03:09, przez Katarzyna Frąckowiak
Błyszczyki do ust od Chupa Chups Beauty

Chupa Chups to najpopularniejsze lizaki na świecie. Kultowe logo stworzone przez Salvadora Dali zna każdy. Najczęściej dzieci ochoczo kupują Chupa Chups o smaku coca-coli. Żadne lizaki nie są w stanie ich zastąpić. Do internetu trafiła właśnie wiadomość, że Chupa Chups założył markę kosmetyczną o nazwie Chupa Chups Beauty.

Chupa Chups Beauty działa od 2016 roku w Korei Południowej. Ich produkty są urocze. Czy jako małe dziewczynki nie smarowałyście ust Chupa  Chupsem, żeby smak został na nich, jak najdłużej i żeby wasze usta błyszczały? Teraz marzenia z dzieciństwa stały się realne. Błyszczyki Chupa Chups można kupić w trzech klasycznych kolorach: różowy, pomarańczowy oraz czerwony. Każdy z nich ma inny, znany nam dobrze z dzieciństwa smak. Czerwony błyszczyk do ust ma smak truskawki, pomarańczowy pomarańczy, a różowy to truskawka ze śmietanką. Błyszczyki swoim kształtem przypominają lizaki. W okrągłym pudełeczku wyglądającym jak papierowe opakowanie Chupa Chups mieści się błyszczyk, natomiast biały “patyczek” jest pędzelkiem do ust. 

Wszystkie trzy błyszczyki Chupa Chups dostępne są na stronie koreańskiego brandu, każdy w cenie około 9$, lub cały zestaw za około 24$. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !