Felietony i Porady

Bieganie oczyszcza dusze i ciało

Dodano 24 marca 2010 10:03, przez Redakcja
Bieganie oczyszcza dusze i ciało

ASICS to czołowa marka obuwia do biegania przeznaczonego zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów tego sportu.

Począwszy od zawodowych konkursów sportowych, poprzez igrzyska olimpijskie, po codzienne biegi po parku, biegacze wybierają obuwie ASICS. Zapewnia ono wygodę, wsparcie i wysoką jakość. W latach 90 firma ASICS wprowadziła liczne innowacje i stała się liderem technologicznym w swojej branży. Z kolei z początkiem XXI wieku wprowadzony na rynek model buta GEL-KINSEI otrzymał uznanie za najbardziej zaawansowany but do biegania, jaki kiedykolwiek stworzono.

W obuwiu ASICS biegają najlepsi. Halowa mistrzyni świata z  2008 roku Lolo Jones (USA), olimpijska mistrzyni Constatina Tomescu (ROM) czy triatlonista Jan Frodeno (GER) rokrocznie osiągają najlepsze wyniki. Coraz większa liczba zwolenników technologii jaką zapewnia ASICS motywuje firmę do kolejnych badań nad udoskonalaniem swoich produktów.

Tegoroczne przesłanie ASICS brzmi – „bieganie oczyszcza dusze i ciało”. Marka promując zdrowy tryb życia zachęca do uprawiania sportu. Aktywność fizyczna doskonale wpływa na ogólne samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne. Nowoczesna technologia, nad którą pracuje od lat ASICS została zaprojektowana z myślą o komfortowym samopoczuciu biegacza. Specjalistyczna odzież i buty marki ASICS umożliwiają odpowiednią wentylację, gospodarkę wilgocią oraz właściwą postawę ciała podczas wykonywania ruchów. Wykorzystywane przez firmę materiały zapewniają optymalną funkcjonalność w każdych warunkach pogodowych: ciepło, zimno, deszcz, wiatr.

Bieganie z ASICS pozwala wyzbyć się negatywnych emocji i uwierzyć w siebie! Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu.

Źródło: Materiały prasowe

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !