Felietony i Porady

BC Oil Miracle 100% blasku. Zero obciążenia.

Dodano 18 sierpnia 2011 01:08, przez AT
BC Oil Miracle 100% blasku. Zero obciążenia.


W dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała olejki są już tak zwanym ‘must have’. Niegdyś w recepturach kosmetyków grające role drugoplanowe, teraz wysuwają się na pierwszy plan. Schwarzkopf Professional prezentuje dwa olejki, które pielęgnują, dodają blasku i miękkości, lecz nie obciążają włosów. BC Oil Miracle łączy w sobie pielęgnujące cechy cennych olejków z unikatową formułą, która pozostawia włosy luksusowo miękkie i elegancko lśniące.Dzięki zastosowaniu rewelacyjnej Evaporating Technology olejek BC Oil Miracle nie obciąża włosów, zapewniając jednocześnie blask i miękkość wszystkim rodzajom włosów, także cienkim.

BC Oil Miracle Finishing Treatment stworzono specjalnie z myślą o włosach średniogrubych i grubych oraz porowatych. Preparat o cudownym bursztynowym kolorze to istne bogactwo składników odżywczych i tłuszczów nienasyconych zawartych w olejku arganowym, wyjątkowo cenionym za swoje przeciwutleniające właściwości. Olejek pomaga wzmacniać naturalny kolor włosów, pozostawiając je odżywione, bujne i wspaniale miękkie.

BC Oil Miracle Light Finishing Treatment to pierwszy olejek stworzony specjalnie do włosów cienkich i delikatnych.  Ten zachwycający swoją szlachetnie miodową barwą preparat wzbogacono o olejek marula - zawierający znaczne ilości witaminy C, nienasyconych kwasów tłuszczowych, bogaty w przeciwutleniacze. Tak mocny „koktajl” zapewni włosom miękkość, o jakiej marzy każda kobieta, bez obciążania cienkich i delikatnych włosów.


Rekomendowana cena obu olejków to około 90 złotych za 100 ml.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !