Felietony i Porady

Alternatywa dla botoxu

Dodano 9 sierpnia 2011 02:08, przez Redakcja
Alternatywa dla botoxu

Alternatywa dla botoksu!

FreezeFrame to linia innowacyjnych produktów, zawierających tlenowe inhibitory, które wypełniają i niwelują linie niedoskonałości oraz zmarszczki.

Błyskawiczna alternatywa dla tradycyjnego botoksu FreezeFrame wygładza zmarszczki wokół oczu, z linii czoła oraz usuwa obrzęki. Skóra jest wygładzona w 80% już po 5 minutach od zastosowania preparatu. Nigdy wcześniej efekt nie był widoczny w tak ekspresowym tempie.

Trzy potężne technologie w jednym produkcie. Dzięki zastosowaniu przełomowych technologii wypełnienie zmarszczek od wewnątrz następuje w ciągu 10 minut. Hyalurifill™ - transdermalny kwas hialuronowy wypełnia sfery, rozszerzając je tuż pod powierzchnią skóry, zapewniając taki sam efekt jak zmarszczki wypełnione dotychczas znanymi, klasycznymi metodami.

Zacieranie zmarszczek. Soft Focus Airbrush TM – innowacyjna technologia oparta na wykorzystaniu zjawiska załamania  światła w nanosferach naskórka. Preparat dyfunduje w głąb skóry, działa zaraz po aplikacji. Usuwa wszelkie pigmentacje, przebarwienia i cienie.

Działa na zmarszczki całej twarzy, na statyczne i dynamiczne zmarszczki wokół oczu, linie czoła, wokół ust i zmarszczki nosowe. Wypełnia blizny i zamyka pory. Wyrównuje koloryt skóry. Zmarszczki natychmiast zamrożone.

Może warto wypróbować zanim zdecydujemy się na zabieg wstrzykiwania botoxu? Co o tym myślicie?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !