Felietony i Porady

Uroda strona 40/81

Uroda

Córka Kate Moss w kampanii Marc Jacobs Beauty

9 października 2018, 02:10

Lila Moss-Hack niedawno obchodziła swoje 16 urodziny. Kiedy jest się córką supermodelki Kate Moss w prezencie urodzinowym nie dostajesz samochodu czy tortu, lecz udział w kampanii beauty Marc Jacobs.     więcej »

Dsquared2 kolekcja zapachów “Nature always wins”
18 października 2010, 01:10

“Nature always wins” to wyjątkowe zapachy Dsquared2 przedstawiają drzewa jako najbardziej spektakularne dekoracje stworzone przez przyrodę – poruszają one świeżą, nową siłą. Jak zawsze, inspiracją stało się królewskie piękno czystej, dziewiczej natury. To wędrówka, w której zapach przemierza Góry Skaliste, poprzez Wiecznie Zielone Lasy, meandrując wśród krystalicznie czystych kanadyjskich zatok, aż do niezbadanych głębin oceanu. Aby podróż ta była jeszcze bardziej magiczna stworzono dwa nowe zapachy – dla mężczyzn oraz dla kobiet, którzy wierzą, że „Nature always wins”. więcej »

Loud Tommy Hilfiger - dwa zapachy - dla niej i dla niego
16 października 2010, 01:10

Dwa najnowsze zapachy Loud stworzone zostały z myślą o młodych ludziach. więcej »

Matricium® Bioderma – rewolucja w kobiecym pięknie!
15 października 2010, 01:10

Laboratoire Dermatologique Bioderma stworzyło unikalny i innowacyjny wyrób medyczny Matricium®, który sprawia, że dotychczas wydawało się niemożliwe – naturalna, głęboka regeneracja komórek i tkanek, stało się realne. Dzięki zastosowaniu całkowicie innych rozwiązań od tych, stosowanych w obecnie istniejących kosmetykach, Matricium® stanowi całkowity przełom w dziedzinie regeneracji komórek i biologicznego odmładzania skóry. więcej »

 
Elnett de Luxe Absolute L'Oreal Paris - nowość w bogatej kolekcji lakierów do włosów
14 października 2010, 05:10

Do bogatej kolekcji lakierów do włosów Elnett de Luxe dołączył nowy lakier - Absolute. więcej »

Nowa kolekcja Oriflame- Cabaret by Jonas Wramell
14 października 2010, 06:10

Przypomnijcie sobie  doskonały film Boba Fosse’a  CABARET. Historię miłości Lizy Minelli i Michaela Yorka  w historycznych ramach 1931 roku. Sceniczny klimat i niezwykła muzyka przenosiły widza do innego świata. Film przeszedł do historii kinematografii i stał się inspiracją dla wielu twórców. Kabaretowy trend znów powraca. W nadchodzącym sezonie zobaczymy to w makijażach i nowych kolekcjach projektantów. więcej »

Marc Jacobs Bang - najnowszy zapach dla mężczyzn
14 października 2010, 01:10

Zapach Bang jest najnowszym i pierwszym męskim zapachem Marc’a od prawie dziesięciu lat. Jego urzekająca woń i bardzo śmiały flakon gwarantują pożar na męskim rynku zapachów. Dzieło Marc’a droczy się z konwencjonalnymi zapachami dzięki humorowi i energii, które biją od projektu Bang. Posiada dynamiczną równowagę pomiędzy nowowczesnym wyrafinowaniem, a rozpoznawalną ironią i zuchwałością Marca Jacobsa. więcej »

 
 Kosmetyki Visoanska - innowacyjność synergii
4 października 2010, 03:10

Visoanska to pierwsza na świecie marka, która połączyła krem i suplementy witaminowe w jeden produkt pielęgnacyjny w jednym opakowaniu, aby kompleksowo dbać o piękną skórę zarówno z zewnątrz, jak i od środka. więcej »

Life  Threads  Ruby,  Sapphire i Emerald - nowe zapachy
3 października 2010, 01:10

Marka La Prairie stworzyła swoją kolekcję zapachów Life Threads: najpierw Life Threads Silver, Gold i Platinum, które przeplatają się tworząc luksusowy arras; a teraz Life Threads Sapphire, Ruby i Emerald, które wyczarowują fantazje i adorują duszę. więcej »

Shiseido Future Solution LX Eye and Lip Contour Regenerating Cream - krem przeciwstarzeniowy pod oczy i wokół ust
3 października 2010, 01:10

Krem przeciwstarzeniowy pod oczy i wokół ust, który regeneruje komórki skóry. Redukuje istniejące zmarszczki oraz problem podkrążonych oczu. W widoczny sposób poprawia kondycję skóry wzmacniając jej własne mechanizmy obronne w walce z czynnikami przyśpieszającymi proces starzenia. więcej »

 
Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula - podkład mineralny z wyjątkowym aplikatorem
2 października 2010, 01:10

Bardziej inteligentny niż Twój dotychczasowy podkład mineralny – wyjątkowy aplikator, który jednym ruchem zmienia formę podkładu z prasowanej w sypką. więcej »

Azzaro Elixir - najnowszy zapach dla panów
1 października 2010, 01:10

Idealny dla mężczyzn, których pasją jest uwodzenie. Esencja męskiej pasji mężczyzn do kobiet, zamknięta w rubinowym flakonie. więcej »

Clinique High Lengths Mascara - wydłuż swoje rzęsy
1 października 2010, 01:10

Najbardziej wydłużająca i podnosząca rzęsy maskara marki Clinique – ekstremalnie wydłuża rzęsy oraz skutecznie zapobiega ich sklejaniu. więcej »

 
wybierz stronę