Felietony i Porady

3D MENSION

Dodano 18 września 2011 01:09, przez AT
3D MENSION

Coraz więcej mężczyzn dba o siebie i potrzebuje do tego specjalnych produktów - to już nie pojedyncze przypadki, ale silny trend. Dlatego Schwarzkopf Professional wprowadza na rynek kosmetyki [3D]MENSION, które zaspokoją męską potrzebę posiadania profesjonalnych produktów do [1] codziennej pielęgnacji, [2] stylizacji, a także [3] koloryzacji.Silni i zdecydowani mężczyźni nie uznają kompromisów, szczególnie w kwestii swojego wyglądu, dlatego produkty, które wybierają, muszą być doskonale dopasowane do ich stylu i osobowości. Schwarzkopf Professional słucha swoich klientów, dlatego wprowadza linię kosmetyków do włosów, która została zaprojektowana tylko dla mężczyzn. [3D]MENSION odpowiada na męskie wymagania w trojaki sposób - prezentując linię do pielęgnacji włosów, skóry głowy i cebulek, a także ze skuteczną linią do codziennej stylizacji oraz koloryzacji. [3D]MENSION to produkty stworzone dla wymagających mężczyzn, którzy cenią innowacyjne i designerskie produkty.


Formuła produktów [3D]MENSION do pielęgnacji włosów zawiera przebadane składniki, które zapewniają maksymalną wydajność w trzech wymiarach. Zawierają substancje, które w szczególny sposób wpływają na [1] włosy, [2] skórę głowy i [3] cebulki włosów. Zastosowana technologia [3D] działa na obszarach, które są ważne dla każdego zadbanego mężczyzny- - wzmocnienie włosów, ukojenie delikatnej skóry głowy, ograniczenie wypadania włosów czy też zwycięstwo w walce z objawami łupieżu. Z produktami [3D]MENSION każdy cel zostanie osiągnięty.

[3D]MENSION Szampon do włosów i ciała - ekstremalnie odświeżający i dzięki łagodnej formule nadający się do codziennego mycia włosów oraz mycia ciała. Zawiera [1] pantenol, [2] mentol, [3] kofeinę. Poj. 250 ml.

Rekomendowana cena - ok.50 zł

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !