Felietony i Porady

Uroda strona 19/81

Uroda

Córka Kate Moss w kampanii Marc Jacobs Beauty

9 października 2018, 02:10

Lila Moss-Hack niedawno obchodziła swoje 16 urodziny. Kiedy jest się córką supermodelki Kate Moss w prezencie urodzinowym nie dostajesz samochodu czy tortu, lecz udział w kampanii beauty Marc Jacobs.     więcej »

FILTRUJ PRZYJEMNOŚCI
22 maja 2013, 07:05

Słońce jest jak eliksir młodości. Daje siłę, energię i radość. Lubimy się rozkoszować jego ciepłem. Mimo przestróg nie chcemy się przed nim chować. I słusznie, przecież słońce to nie wróg! Pod jednym jednak warunkiem. Należy korzystać z niego umiejętnie i z umiarem. Nie tylko na plaży ale także w mieście. więcej »

 Dwie minuty dla dekoltu
17 maja 2013, 08:05

Kiedy robi się ciepło coraz uważniej przyglądamy się sobie w lustrze. Czujnie spoglądamy nie tylko na twarz, ale także na dekolt . To bardzo zmysłowa część ciała. Nadszedł czas, żeby ją odsłonić. więcej »

Opera mydlana
13 maja 2013, 08:05

Mydło po prostu jest i już. Najczęściej traktujemy je jedynie jako środek czystości. Jest tak banalnym przedmiotem codziennego użytku, że nawet przez sekundę nie zastanawiamy się czy to dobry czy zły kosmetyk. więcej »

 
Padam do nóżek
7 maja 2013, 05:05

Stopy, przynajmniej od czasów emancypacji,  mogą bezkarnie świecić golizną i to  uż nikogo nie zgorszy. Są niepodważalnym  atrybutem kobiecości,  seksapilu i elegancji. więcej »

Papiloty wracają do łask
30 kwietnia 2013, 09:04

To co do niedawna wydawało się całkowicie archaicznym pomysłem na fryzurę wraca do łask jako prawdziwy krzyk mody. Włosy kręcone w drobne loczki królowały na pokazach m.in. Rochasa i Marc’a Jacobs’a. I o ile w kręceniu włosów może nie ma nic aż tak zaskakującego, o tyle obowiązujący teraz skręt można osiągnąć jedynie dzięki papilotom. To taki fryzjerski zapomniany przedmiot, którym nasze babki posługiwały się raczej w domu, kiedy nikt nie widział. Dawniej robiło się je ze szmatek albo papieru, dziś z gąbki albo silikonu. więcej »

MAKIJAŻ - Czy wiosną potrzebny jest podkład?
26 kwietnia 2013, 06:04

Trudno sobie wyobrazić pełny makijaż bez użycia podkładu. Pomalowane oczy i usta na tle „gołej” cery wcale nie wyglądają dobrze. I o ile jesienią i zimą nie mamy żadnych wątpliwości, by dodatkowo opatulić skórę, o tyle kiedy robi się ciepło rodzą się pytania. więcej »

 
 Słońce z St Tropez
23 kwietnia 2013, 07:04

Nie ma co się oszukiwać, lekko opalona skóra poprawia nasze samopoczucie.  Przez ostatnie lata jednak skutecznie zniechęcono nas do beztroskiego wylegiwania się na słońcu, nie mówiąc już o solarium. Na dziś wydaje się zatem, że najlepszym sposobem na upiększającą opaleniznę są kremy brązujące i samoopalacze. więcej »

Wieczna młodość.
17 kwietnia 2013, 09:04

Niektórzy w pogoni za młodym wyglądem popełniają kardynalne błędy i zmieniają się we własne karykatury. Niektórzy dopuszczają się grzechu zaniechania tłumacząc, że starzeć trzeba się z godnością. Na szczęście jest coraz więcej zwolenników łączenia godności z pięknem i młodym wyglądem. Jak to robić umiejętnie i kiedy zacząć walkę z upływem czasu zapytaliśmy dr Barbarę Jerschinę, znakomitego i doświadczonego specjalistę medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej z warszawskiego LuxMedu. więcej »

TENDENCJE Wiosenny french na trzy sposoby
11 kwietnia 2013, 11:04

French manicure należy do klasyki. Zawsze elegancki, delikatny, pasuje do każdej kreacji i sprawdza się we wszystkich okolicznościach. Poprawia kształt paznokci i optycznie udoskonala ich płytkę. Jednak na wiosnę przyda mu się trochę fantazji i …pazura. Oto najnowsze wiosenne tendencje  w  ponadczasowym manicure.   więcej »

 
Zanim zdejmiesz ubranie.
8 kwietnia 2013, 09:04

W tym roku czekamy, czekamy i ….  czekamy na wiosnę. Pewnie kiedy w końcu nas zaszczyci  wybuchnie z dnia na dzień słońcem i gorącem. Zmusi do zrzucenia ubrań,  więc lepiej już teraz przygotujmy  nasze ciało do wielkiej odsłony. więcej »

Włosy jak z salonu
5 kwietnia 2013, 06:04

Kiedy wychodzimy od fryzjera nasze włosy układają się doskonale. Są gładkie miękkie i lśniące, a nałożone na nie produkty do stylizacji stają się jakby nieobecne. Czyżby nasz fryzjer miał w dłoniach czarodziejską moc? Otóż nie. Jego „sztuczki” można podpatrzeć i umiejętnie stosować  w domu. Jeśli nawet nie uda nam się osiągnąć ideału, znacząco się do niego przybliżymy. więcej »

Prawda czy nieprawda
29 marca 2013, 05:03

Czy kremy pomagają na zmarszczki  i  czy w ogóle warto je stosować. A jeśli pomagają to od jakiego wieku ich używać. Lepiej  rano czy wieczorem, czy trzymać je w lodówce czy w łazience na półce. Po konsultacji z dermatologiem rozwiewamy kilka wątpliwości. więcej »

 
wybierz stronę