Felietony i Porady

Uroda strona 18/80

Uroda

Nowa odsłona męskiego zapachu Bleu de Chanel Parfum

16 sierpnia 2018, 03:08

Historia Bleu de Chanel rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy Jacques Polge wprowadził męską flankę marki w zapachowy XXI wiek. Powstała woda toaletowa o wertykalnej, ekstrawertycznej kompozycji, kładącej nacisk na wibracje i świeżość drewna cedrowego odświeżonego gorzkością grejpfruta i suchą nutą wetywerii. Twarzą zapachu został francuski aktor Gaspard Ulliel sfilmowany w ciemnoniebieskich barwach Nowego Jorku przez mistrza Martina Scorsese. Tematem przewodnim  była piosenka The Rolling Stones „She Said Yeah”, która miała podkreślić bezkompromisowość i bunt.   więcej »

Bon voyage!!
30 czerwca 2013, 09:06

Długie letnie wakacje właśnie się zaczynają, a wraz z nimi zaczyna się czas na podróże. Samolotem, samochodem albo na rowerze. Bez względu na środek transportu musimy zadbać o to, by nasza uroda dobrze je zniosła i nie cierpiała. więcej »

Lato w mieście. Mały poradnik na upały.
20 czerwca 2013, 07:06

  Lato w mieście bywa równie zdradliwe dla urody jak długie przebywanie na plaży. Pułapka tkwi w naszym naiwnym poczuciu bezpieczeństwa, że między murami nic nam nie może zaszkodzić. Jednak i tu trzeba  trochę się postarać, by nie narazić się na szwank. Oto mały miejski niezbędnik do zastosowania podczas upałów. więcej »

Róż to geniusz
12 czerwca 2013, 07:06

Najwspanialszy kosmetyk do makijażu. Potrafi zdziałać cuda. Poprawia koloryt skóry, podkreśla kontury, zmienia rysy twarzy na lepsze. Przede wszystkim jednak dobrze dobrany dodaje świeżości i urody, ożywia naturalny koloryt skóry. więcej »

 
Zamień perfumy na wodę
4 czerwca 2013, 09:06

Nasze ukochane perfumy w ciepły dzień mogą nam spłatać nie lada figla. Z pięknych i zmysłowych zmienić się w ciężkie i przytłaczające, od których pęka głowa. Nie tylko zresztą nasza. Czyżby ukochana woda toaletowa mogła zepsuć się pod wpływem temperatury?  Nie, to nie to. Po prostu kiedy robi się gorąco ulubiony zapach inaczej paruje z rozgrzanej skóry. W tej sytuacji warto pomyśleć o zmianie, ale nie kompozycji tylko składnika, w którym została rozpuszczona. więcej »

Makijaż - Lato motyla
28 maja 2013, 08:05

Czy wiecie, że najpiękniejsze motyle o opalizujących skrzydłach zmieniają intensywność i głębię  kolorów pod wpływem światła?  Podobną optyczną iluzję  możecie teraz osiągnąć w letnim makijażu, dzięki najnowszym pomysłom proponowanym przez Chanel. więcej »

FILTRUJ PRZYJEMNOŚCI
22 maja 2013, 07:05

Słońce jest jak eliksir młodości. Daje siłę, energię i radość. Lubimy się rozkoszować jego ciepłem. Mimo przestróg nie chcemy się przed nim chować. I słusznie, przecież słońce to nie wróg! Pod jednym jednak warunkiem. Należy korzystać z niego umiejętnie i z umiarem. Nie tylko na plaży ale także w mieście. więcej »

 
 Dwie minuty dla dekoltu
17 maja 2013, 08:05

Kiedy robi się ciepło coraz uważniej przyglądamy się sobie w lustrze. Czujnie spoglądamy nie tylko na twarz, ale także na dekolt . To bardzo zmysłowa część ciała. Nadszedł czas, żeby ją odsłonić. więcej »

Opera mydlana
13 maja 2013, 08:05

Mydło po prostu jest i już. Najczęściej traktujemy je jedynie jako środek czystości. Jest tak banalnym przedmiotem codziennego użytku, że nawet przez sekundę nie zastanawiamy się czy to dobry czy zły kosmetyk. więcej »

Padam do nóżek
7 maja 2013, 05:05

Stopy, przynajmniej od czasów emancypacji,  mogą bezkarnie świecić golizną i to  uż nikogo nie zgorszy. Są niepodważalnym  atrybutem kobiecości,  seksapilu i elegancji. więcej »

 
Papiloty wracają do łask
30 kwietnia 2013, 09:04

To co do niedawna wydawało się całkowicie archaicznym pomysłem na fryzurę wraca do łask jako prawdziwy krzyk mody. Włosy kręcone w drobne loczki królowały na pokazach m.in. Rochasa i Marc’a Jacobs’a. I o ile w kręceniu włosów może nie ma nic aż tak zaskakującego, o tyle obowiązujący teraz skręt można osiągnąć jedynie dzięki papilotom. To taki fryzjerski zapomniany przedmiot, którym nasze babki posługiwały się raczej w domu, kiedy nikt nie widział. Dawniej robiło się je ze szmatek albo papieru, dziś z gąbki albo silikonu. więcej »

MAKIJAŻ - Czy wiosną potrzebny jest podkład?
26 kwietnia 2013, 06:04

Trudno sobie wyobrazić pełny makijaż bez użycia podkładu. Pomalowane oczy i usta na tle „gołej” cery wcale nie wyglądają dobrze. I o ile jesienią i zimą nie mamy żadnych wątpliwości, by dodatkowo opatulić skórę, o tyle kiedy robi się ciepło rodzą się pytania. więcej »

 Słońce z St Tropez
23 kwietnia 2013, 07:04

Nie ma co się oszukiwać, lekko opalona skóra poprawia nasze samopoczucie.  Przez ostatnie lata jednak skutecznie zniechęcono nas do beztroskiego wylegiwania się na słońcu, nie mówiąc już o solarium. Na dziś wydaje się zatem, że najlepszym sposobem na upiększającą opaleniznę są kremy brązujące i samoopalacze. więcej »

 
wybierz stronę