Felietony i Porady

SkinCeuticals C E FERULIC

Dodano 18 lutego 2013 08:02, przez Barbara Mietkowska
SkinCeuticals C E FERULIC

W tej rubryce sprawdzamy dla Was czy kosmetyki działają tak jak obiecują producenci. Przeczytajcie zanim kupicie. 

SkinCeuticals C E FERULIC  ( Potrójnie działająca aktywna kuracja antyoksydacyjna). Cena: 455 zł
Co obiecuje: wzmacnia naturalną ochronę antyoksydacyjną skóry. Chroni przed promieniowaniem UV i IR ( promieniowanie podczerwone), zanieczyszczeniem i dymem z papierosów. Pobudza mechanizmy ochronne skóry do neutralizowania wolnych rodników. Ma likwidować już istniejące uszkodzenia naskórka. Odmładza skórę i zapobiega dalszym procesom starzenia. 

Cenne składniki: oryginalna formuła 15% kwasu l-askorbinowego, czyli witamina C w najczystszej postaci, 1% alfa-tokoferol, najczystszą formę witaminy E. Do tego 0,5% kwas ferulowy, bardzo silny antyoksydant roślinny. Wszystkie składniki działają synergicznie i to właśnie stanowi o potencjale potrójnego serum. 

Nasza opinia: serum nakłada się na skórę przy pomocy bardzo wygodnej  pipety. Dzięki temu łatwo jest odmierzyć stosowną ilość.  Wchłania się szybko i dogłębnie, co zdecydowanie ułatwia nałożenie kremu. Skóra już po kilku dniach nabiera świetlistości a pory ulegają zmniejszeniu. Zmarszczki się wygładzają, a cera wydaje się zdrowsza i napięta. Mimo dużej zawartości witaminy C nie szczypie. Naszym zdaniem lepiej sprawdza się na skórze suchej i normalnej, niż na tłustej. Opakowanie starcza mniej więcej na miesiąc.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !