Felietony i Porady

Ricci&Curl - przepis na idealne loki!

Dodano 21 grudnia 2015 03:12, przez Patrycja Calińska
Ricci&Curl - przepis na idealne loki!

Lokówka Ricci&Curl marki Bellissima to świetna propozycja na nadchodzący czas: i świąteczne spotkania przy stole, i sylwestrowe szaleństwo wymagają od nas wyjątkowej dbałości o własny wygląd. Strój to jedno — w kryzysowych sytuacjach zawsze sprawdzi się mała czarna; znacznie trudniejszą kwestią są włosy. A że loki to fryzjerski odpowiednik małej czarnej, lokówka szybko pomoże Wam rozwiązać dylemat, jak się uczesać.

Ricci&Curl to prosty sposób na piękną fryzurę. Lokówka wyposażona jest w automatyczny system obrotowy — wystarczy nałożyć pasmo na rozgrzany cylinder i nacisnąć guzik, który sprawi, że włosy same się na niego nawiną. Dwukierunkowa rotacja pozwala osiągnąć oczekiwany kształt i poziom skrętu fali, a sygnał dźwiękowy informuje, po jakim czasie pasmo jest gotowe. To znacznie przyspiesza i ułatwia wykonanie loków. Dodatkowym udogodnieniem jest ceramiczna powłoka, która dba o równomierne rozłożenie ciepła, przeciwdziała elektryzowaniu się włosów oraz chroni ich powłokę. Dzięki niej loki są miękkie i pięknie błyszczą. Regulacja poziomu temperatury pozwala natomiast dostosować urządzenie do wymagań różnych rodzajów włosów, a nawet grube i ciężkie pasma (z pomocą produktów do stylizacji) utrzymują się na głowie cały dzień. 

Ambasadorem produktu jest stylista fryzur Leszek Czajka. Lokówkę można nabyć w popularnych sklepach sieciowych ze sprzętem rtv i agd, jej cena to 299 zł. Na gwiazdkowy prezent last minute dla włosomaniaczki sprawdzi się idealnie!

Marka przeprowadza również konkurs, w którym do wygrania są zakupy w Mediolanie, metamorfoza z Paulą Jagodzińską i Leszkiem Czajką oraz lokówki Ricci&Curl! Więcej na: http://covergirl.bellissima.com/pl/

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !