Felietony i Porady

Postaw na jabłka

Dodano 26 lipca 2018 02:07, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Postaw na jabłka

O tym, że jabłka są smaczne i pełne witamin wiedzą wszyscy! Ze względu na swoje walory smakowe i dietetyczne należą do jednych z chętniej spożywanych owoców. Zawierają cały szereg substancji korzystnie oddziałujących  na nasze zdrowie. Dietetycy zalecają wypicie dwóch przygotowanych na bazie jabłka smoothies dziennie: rano dla urody, wieczorem dla zdrowia. Wszystko w celu oczyszczenia naszego organizmu. Jabłka skutecznie poprawiają również kondycję naszej skóry, dlatego warto zaopatrzyć się w kremy, w których składzie znajdują się składniki pochodzące z tych owoców!

Świetną ofertę posiada polska marka Biolonica, która zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków, opartą na komórkach macierzystych jabłoni, oleju z pestek jabłek i ekstrakcie z jabłek. Moc potrójnego „uderzenia” jabłka zapewnia komfort dla skóry pod względem emoliencyjnym, jak również działania regenerującego i nawilżającego. Kosmetyki zostawiają skórę w pełni zaopatrzoną w składniki odżywcze zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu.

Misją firmy jest dbałość o urodę i zdrowie klientów, poprzez zastosowanie naturalnych surowców, których ekologiczność została potwierdzona licznymi certyfikatami. Receptury kosmetyków zawierają ponad 90 proc. surowców pochodzenia naturalnego. 

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !