Felietony i Porady

Krem na każdą pogodę NIVEA Baby

Dodano 22 października 2014 02:10, przez Redakcja
Krem na każdą pogodę NIVEA Baby

Rodzice od pierwszych dni życia swoich pociech wybierają produkty, które są dla nich najlepsze – skuteczne i bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. W swoich wyborach często kierują się opinią ekspertów. Kosmetyki NIVEA Baby, które zostały stworzone we współpracy z pediatrami i dermatologami, posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.  Jednym z najchętniej wybieranych produktów tej linii jest Krem na każdą pogodę NIVEA Baby.

Krem na każdą pogodę NIVEA Baby nie zawiera wody. Jego formuła została wzbogacona wyciągiem z nagietka i pantenolem, dzięki czemu nie tylko skutecznie chroni on skórę dziecka przed niekorzystną pogodą, ale redukuje też występujące na niej zaczerwienienia i podrażnienia. Z Kremem NIVEA Baby żadna pogoda maluszkowi nie straszna.

Skuteczniejszy niż inne kremy

Przeprowadzone badanie konsumenckie dowiodło, że Krem na każdą pogodę NIVEA Baby jest skuteczniejszy, niż kremy stosowane wcześniej przez rodziców, którzy wzięli udział w teście. Testujący Krem na każdą pogodę NIVEA Baby docenili przede wszystkim jego łatwość rozprowadzenia na skórze dziecka (80% rodziców. Aż 89% z nich przyznało, że ten produkt skuteczni chroni skórę najmłodszych przez mrozem, chłodem i wiatrem. 
69% osób potwierdziło, że Krem na każdą pogodę NIVEA Baby łagodzi zaczerwienia, występujące u dzieci podczas niepogody. Zdecydowana większość, bo aż 95% badanych wybrałoby go spośród szerokiej oferty dostępnych kosmetyków dla dzieci. Kosmetyki NIVEA Baby, które zostały stworzone z myślą o potrzebach pociech to najlepszy wybór troskliwych rodziców.

NIVEA Baby Krem na każdą pogodę, 13,29 zł/50 ml

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !