Felietony i Porady

Cienie pod oczami? Pożegnaj się z nimi!

Dodano 26 września 2018 02:09, przez Kasia Tilda Frąckowiak
Cienie pod oczami? Pożegnaj się z nimi!

Odpowiednia pielęgnacja skóry to klucz do uzyskania pięknej i promiennej cery. Często zapomina się o nawilżeniu skóry wokół oczu, czego skutkiem są zmarszczki pojawiające się w późniejszych latach. Marka KOI Cosmetics wyszła naprzeciw wymaganiom delikatnej skóry w tych okolicach i stworzyła krem pod oczy, który sprosta jej potrzebom.

Krem pod oczy KOI Cosmetics jest oparty na najnowocześniejszej technologii. Zastosowany czynnik wzrostu-FGF jest obecnie najskuteczniejszym środkiem odwracającym proces starzenia komórkowego. Wygładza skórę wokół oczu, niweluje drobne zmarszczki, a także cienie.

Dodatkowo, krem pod oczy KOI Cosmetics zawiera kwas hialuronowy, który bardzo dobrze nawilża cienką skórę i wypełnia ją od wewnątrz. Nie powoduje również reakcji alergicznych, dlatego kosmetyk marki KOI Cosmetics jest dedykowany osobom, które w przeszłości dotknął problem wrażliwej cery.

Krem pod oczy marki KOI Cosmetics kosztuje 79,00 zł i jest dostępny w sklepie internetowym www.koicosmetics.pl

KOI COSMETICS to rodzinna marka kosmetyczna, założona w 2016 roku przez matkę i córkę – Renatę i Martynę Kozłowskie. Założycielki za cel postawiły sobie stworzenie serii ekologicznych produktów, które zapewnią skuteczną pielęgnację skóry. Nie ma mowy o efektywnej pielęgnacji bez odpowiedniego nawilżenia i wzmocnienia bariery ochronnej skóry. Szybkie tempo życia, klimatyzowane pomieszczenia, nieodpowiednie kosmetyki do pielęgnacji twarzy – wszystko to sprawia, że nasza skóra jest przesuszona i narażona na mechaniczne czy chemiczne urazy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !