Felietony i Porady

Aussie, kultowa australijska marka, która podbiła serca (i włosy).

Dodano 22 kwietnia 2013 02:04, przez Redakcja
Aussie, kultowa australijska marka, która podbiła serca (i włosy).

Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów!

Aussie, kultowa australijska marka, która podbiła serca (i włosy) milionów kobiet na świecie,
nareszcie dostępna w Polsce.

Czy do tej pory Australia kojarzyła Ci się przede wszystkim z pięknymi plażami, jeżącymi włos na głowie opowieściami o rekinach ludojadach albo słodkimi misiami koala? Okazuje się jednak, że Australia to nie tylko kraina, która zachwyci Cię bogactwem przyrody. Piąty kontynent jest teraz na topie! Australijczycy zachwycają tworzoną z pasją modą, wyśmienitym jedzeniem i pełnym słońca winem… oraz świetnymi kosmetykami do pielęgnacji włosów, które w magiczny sposób nawilżają i chronią nawet zniszczone włosy. Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów! 

Aussie. Może słyszałaś o naszym wyjątkowym kangurku, który wywołał ogromne poruszenie w Nowym Jorku i Londynie? W ciągu zaledwie kilku lat zdobył serca i włosy milionów kobiet na świecie. A dziś jest już dostępny w Polsce. 

„Dobrze dla Was” – słyszymy, jak myślisz. „Ale co to ma wspólnego ze mną? Nie mam włosów surfera. Nawet nie potrafię stać na deskorolce.”

Mimo, iż zgadzamy się, że włosy to nie wszystko, myślimy, że to doskonały początek. Filozofię Aussie można streścić w zdaniu: Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów! Sądzimy, że niesamowity wygląd włosów jest w życiu ważny, ale też nie można spędzać wieczności nad ich pielęgnacją! Dlatego kosmetyki Aussie zostały stworzone właśnie po to, byś mogła robić w życiu to, co chcesz – czyli cieszyć się dniem w taki sposób, na jaki masz tylko ochotę i zawsze ze wspaniałymi włosami, dopieszczonymi przez unikalne formuły, zawierające magiczne australijskie składniki – takie jak olejek z orzechów makadamia, eukaliptus, chmiel, dzika brzoskwinia – by wymienić kilka z nich.

A oto cała prawda: każda butelka Aussie wypełniona jest po brzegi wyjątkową formułą opartą na prastarej recepturze, która czyni cuda dla zniszczonych i osłabionych włosów, które zostały doszczętnie zaczesane lub całkowicie wymknęły się spod kontroli. Pielęgnacja z Aussie pokaże, że mikstura tych kosmetyków pomoże Twoim włosom, nawet jeśli Ty niczego im nie ułatwiasz...!

5 wyjątkowych, czarodziejskich linii Aussie będzie można znaleźć już od maja na półkach drogerii Rossmann. A więc… Niech się stanie pielęgnacji cud.

Colour Mate – uwielbiany przez włosy farbowane i niesforne

Pomaga włosom zachwycać blaskiem i soczystą barwą.

Będąc pod wrażeniem spektakularnej gamy australijskich krajobrazów, czarodzieje Aussie stworzyli kosmetyki pomagające nadać włosom farbowanym pełen życia wygląd. Linia Aussie Colour Mate z ekstraktem z australijskiej dzikiej brzoskwini, która od setek lat znana jest z właściwości pielęgnacyjnych rdzennym mieszkańcom Australii, pomaga utrzymać włosy farbowane w doskonałej kondycji i pozwala zabłysnąć im nasyconą, soczystą barwą. Więc postaw na kolor i dodaj swojemu życiu odrobinę pikanterii!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Komentarze użytkowników sophisti.pl