Felietony i Porady

Weekend z Teatrem Kamienica

Dodano 19 sierpnia 2009 11:08, przez Redakcja
Weekend z Teatrem Kamienica

W najbliższy piątek Teatr Kamienica zaprasza na „Piękne panie i panowie” (21.08,g. 19.30). Spektakl ten to podróż w najwspanialsze lata przedwojennego kabaretu od czasu Kabaretu Momus aż po Teatrzyk Figaro, od poetyckiego humoru „Pod Pikadorem” przez rewię „Morskiego Oka” aż do teatru humoru w „Cyruliku Warszawskim”.

Na sobotni wieczór proponujemy sztukę z Justyną Sieńczyłło „Mój dzikus” (22.08, g.19.00) To komedia małżeńska, opisująca sprawy codzienne przedstawione z punktu widzenia kobiety. Bohaterka opowiada o nawykach, upodobaniach i różnicach, stwarzających różne perypetie i  nieporozumienia,  w sposób zabawny i lekki. Przedstawienie ubarwione piosenkami napisanymi przez Jana Jakuba Należytego, w wykonaniu Justyny Sieńczyłło przez ponad półtorej godziny daje dużą dawkę humoru i zabawy. Pozwala nabrać dystansu, i spojrzeć na małżeńską codzienność z innej, komediowej strony.

Na zwięczenia udanego weekendu proponujemy autorskie spotkanie z Emilianem Kamińskiem -  aktorem, reżyserem i założycielem Teatru Kamienica. „Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego” (23.08,g.19.00) to przede wszystkim duża dawna wyrafinowanego humoru przeplatanego w  niepowtarzalnych  historiach , anegdotach z życia wziętych a także piosenkach.

Teatr Kamienica
Al. Solidarności 93, Warszawa

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !