Felietony i Porady

Zmień się na wiosnę!

Dodano 13 marca 2017 02:03, przez Redakcja
Zmień się na wiosnę!

18 marca w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod hasłem Zmień się na wiosnę. Wybrane najlepsze marki przez całe popołudnie będę prezentować swoje produkty i usługi - świadczyć poradą, inspiracją oraz pomysłami. To doskonała okazja by poznać tajniki utrzymania zdrowia i urody oraz do świetnej zabawy w gronie rodziny i znajomych. Przyjdź i wygraj wyjątkowe nagrody!

„Zmienić, poprawić, odżywić” to idee, które przyświecają nam gdy pojawiają się pierwsze promienie życiodajnego słońca. Wiosna to idealny czas na porządki, również te związane z naszym wyglądem. Po długiej i męczącej zimie czas odświeżyć swój wizerunek i pokazać się w nowej wersji. To prosta prawda - kiedy dobrze czujemy się w swoim ciele - promieniejemy, a świat dostrzega w nas nasze piękno.

Tylko w tym dniu organizatorzy przygotowali specjalne kupony, rabaty oraz loterię paragonową z nagrodami od każdej z marek. Podczas spotkania wszyscy przybyli będą mieli okazję potańczyć z profesjonalnymi trenerami z Dansinn by Malitowski w takt salsy, samby czy merengue. Odbedą się warsztaty taneczne dla dzieci Videoclip Dance oraz dla kobiet Ladies Latino.

Wyjątkowe marki aQademia, Magu Moda, Polanska & Co., KoToKids przygotowały pokaz mody ze swoimi najnowszymi kolekcjami. Będzie można wygrać mini sesję dla dzieci wykonaną na miejscu przez: Ania Dziewulska Photography oraz wygrać stylizację wraz z doborem dodatków i biżuterii.

Miłośniczki nowinek urodowych uzyskają porady kosmetyczne oraz wypróbują na własnej skórze ekologiczne kosmetyki od Derma Polska, lub też wykonają pomiar na profesjonalnym analizatorze składu ciała Tanita, który pokazuje między innymi ilość mięśni, tkanki tłuszczowej, poziom wody, wiek metaboliczny etc. Na koniec, porady jak zorganizować niezapomniane przyjęcie oraz przepiękna papeteria od Gagatoperia. I wreszcie konsultacje dietetyczne wraz z kosztowaniem pyszności od Created with Love.

GDZIE? Szkoła Tańca Dansinn by Malitowski ul. Mińska 65 w Warszawie KIEDY? 18 marca w godzinach 15.00 – 19.00

Taniec, jako idealne połączenie muzyki, rytmu, ruchu i emocji, kosmetyki oraz żywność BIO, zdrowa i zbilansowana dieta, efektywny trening, przepiękne sukienki i biżuteria, wyjątkowe akcesoria i ubranka dla dzieci oraz mnóstwo dobrej zabawy – to wszystko już 18 marca podczas wyjątkowego wydarzenia pod hasłem Zmień się na wiosnę!

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu sophisti.pl mogą komentować publikowane treści.
Jeśli posiadasz konto sophisti.pl zaloguj się aby dodać komentarz.
Posiadacze kont FB mogą korzeystać z funkcji szybkiego logowania Zaloguj przez Facebook

Treść nie była komentowana, bądź pierwszy !